Inovace zasáhla i náš web – nové služby, nový layout, přehlednější struktura, rychlejší systém


21. 02. 2013  15:53     Redakce BP.com     komentáře (2)

Pokud jste dnes navštívili web www.bankovnipoplatky.com poprvé, asi vám to divné nepřišlo. Ale pokud jsme již měli tu čest uvítat nás na našich stránkách, nebo dokonce patříte mezi pravidelné návštěvníky, zřejmě jste zjistili, že se něco změnilo. Ano – web www.bankovnipoplatky.com prošel rozsáhlou rekonstrukcí.

Inovace zasáhla i náš web – nové služby, nový layout, přehlednější struktura, rychlejší systém
Jejím záměrem bylo samozřejmě zvýšit komfort pro všechny naše čtenáře. Systém webu je rychlejší a prim hraje přehlednější struktura. Ve středovém panelu, pod výběrem nejnovějších článků, které by neměly ujít vaší pozornosti, naleznete výpis položek šesti klíčových kategorií (Aktuálně, Poplatky, Vrba-názory, Rozhovory, Informace z Bank. Bankovní vlaštovky), mezi kterými můžete rolovat jednoduše pomocí horizontálních šipek. Níže jsou pak tipy na nejčtenější články a aktuální anketní otázka a hlavně přehledně zobrazená struktura celého webu – konkrétní informace z žádné subkategorie už vám nemohou uniknout.

A jaké služby že to web, krom originálního, každodenně aktualizovaného obsahu, nabídne? V sekci Pobočky bank jsou exkluzivně uvedeny adresy všech obchodních míst bank v České republice. Kategorie Sazebníky pak nabízí nejkratší cestu k ceníkům tuzemských bank (jak v kategorie „Fyzické osoby“, tak v kategorii „Podnikatelé a firmy“). Oblíbené funkcionality jako Kalkulátor poplatků, Kalkulačka RPSN, Devizová kalkulačka nebo Srovnání hypoték samozřejmě zůstávají nadále připraveny zdarma poradit a ušetřit tak peníze i vám.

Web bankovnipoplatky.com už od svého vzniku v roce 2005 ušel dlouho cestu a jsme hrdí na to, že si jej jako informační zdroj vybírá stále více čtenářů. Níže se můžete podívat, jak se vyvíjely desénové zásahy do podoby internetových stránek, které nabízejí pohled na svět bank pod lupou.

2006

undefined

2007

undefined

2008

undefined

2009

undefined

2010

undefined

2011

undefined

2013

undefinedInovace zasáhla i náš web – nové služby, nový layout, přehlednější struktura, rychlejší systém

Re: Cteni z mobilu
děkujeme za podnět. To bude jeden z dalších kroků a změn. Nebojte nic....:-). Děkujeme za věrnost ...
Cteni z mobilu
Dobrý den, jsem pravidelným čtenářem vašeho serveru. Články čtu skrze rss a to hlavně na mobilním te...
Diskutovat (2)