Investiční životní pojištění Vital Invest nabízí nové možnosti


31. 10. 2009  08:43     Michal Teubner     komentáře (0)

Komerční banka ve spolupráci s Komerční pojišťovnou nabízí, v rámci investičního životního pojištění Vital Invest, novinku - Zajištěný fond Forte.

Zajištěný fond Forte je vhodný pro všechny klienty, kteří chtějí využít výnosový potenciál akciových trhů, ale zároveň nechtějí podstupovat riziko poklesu jejich investice a upřednostňují garantované zhodnocení. V kombinaci s životním pojištěním pak vhodně kombinuje výhody investování a pojistné ochrany pro případné nepředvídatelné životní události.   „V době kolísání kurzů akcií jsme pro naše klienty připravili zajištěný produkt, který garantuje minimální zhodnocení 13 % a zároveň nabízí výnosový potenciál akciových trhů,“ řekl Radko Belada, vedoucí marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.   “Zajištěný fond Forte nabízí potenciální výnos až 52 % ke dni splatnosti fondu po 8 letech. Splatnost fondu přitom může nastat po 3 až 8 letech jeho existence, v závislosti na výkonnosti koše 20 mezinárodních akcií,“ doplnil Lukáš Fridrich, vedoucí produktového marketingu Komerční pojišťovny.   Vital Invest je kombinací investování a životního pojištění. Klient sám určuje, zda bude jeho Vital Invest spíše pojištěním nebo investičním nástrojem. V rámci pojistné složky nabízí Vital Invest čtyři různé varianty rozsahu pojistné ochrany pro případ úmrtí podle toho, do jaké míry chce klient zajistit sebe a svou rodinu. Jistotu a zabezpečení je možné dále rozšířit například sjednáním komplexního úrazového připojištění.   Bližší informace o Vitalu Invest a ostatních produktech životního pojištění ze skupiny Vital můžete získat na kterékoli pobočce Komerční banky, na bezplatné Infolince Komerční pojišťovny 800 10 66 10 nebo na www.kb.cz či www.komercpoj.cz.Investiční životní pojištění Vital Invest nabízí nové možnosti

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

27951729482

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

430


ČÍSLO TÝDNE 430 právě tolik miliard korun vyplatila Česká republika od roku 2006 na podporu obnovitelných zdrojů energie, zejména pak solárních elektráren. Ročně se tak vyplatí více než 45 miliard korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,3600
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6270
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5230
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7305
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,2005
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1850
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1244
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více