J&T COMBI, nová řada produktů J&T BANKY kombinuje vklady a investice


17. 06. 2015  15:35          komentáře (0)

J&T BANKA, jedna z nejvýznamnějších privátních bank na českém trhu, přichází na trh s novou řadou produktů s názvem J&T COMBI, která představuje spojení termínovaného vkladu se zvýhodněnou úrokovou sazbou a investice do fondu. 

J&T COMBI, nová řada produktů J&T BANKY kombinuje vklady a investice
Většina začínajících investorů stojí před otázkou, zda volit jistotu nižších, ale pevných výnosů, nebo upřednostnit vyšší výnosy s určitou mírou rizika,“ popisuje rozhodovací proces Pavel Němec, ředitel Retailového bankovnictví J&T BANKY a dodává: „Rozhodli jsme se proto nabídnout všem na vážkách produkt, díky kterému získají jak atraktivní úrokovou sazbu termínovaného vkladu, který je navíc ze zákona pojištěn až do výše 100 tisíc EUR, tak příležitost pro investování do fondů J&T.

Minimální vložená částka do produktů J&T COMBI je půl milionu korun, maximální pak 2 miliony korun. Veškeré vložené finanční prostředky jsou vždy rozděleny stejným dílem mezi termínovaný vklad a podílový fond. J&T COMBI je v nabídce s ročním termínovaným vkladem a sazbou 2,4 % p.a. při volbě podílového fondu J&T Money CZK, který investuje do nástrojů s pevným výnosem, především do dluhových cenných papírů, instrumentů peněžního trhu včetně směnek a termínovaných vkladů. Druhou variantou je tříletý termínovaný vklad se sazbou 2,6 % p.a. při výběru podílového fondu J&T Bond CZK, jehož cílem je dosažení kapitálového růstu v dlouhodobém horizontu zejména prostřednictvím investic do dluhopisů, a to i instrumentů s vyšším investorským rizikem. Fond je určen zejména dlouhodobým investorům, kteří požadují výnos výrazně přesahující zhodnocení bankovních vkladů, ale kteří jsou schopni tolerovat a finančně unést i krátkodobé ztráty.

Podmínkou pro založení produktu je otevřený běžný účet v J&T Bance. Zvýhodněnou úrokovou sazbu termínovaného vkladu připíše banka za podmínky, že v průběhu celé doby trvání termínovaného vkladu bude klient držet všechny podílové listy fondu nakoupené v rámci J&T COMBI. J&T COMBI, nová řada produktů J&T BANKY kombinuje vklady a investice

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

23510001420

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

4,8


ČÍSLO TÝDNE 4,8 právě tolik miliard korun vydělala Česká spořitelna na poplatcích a provizích. Je to o 6,7 procenta více než loni. Je zřejmé, že výnosy bank z poplatků po mnoha letech začínají opět růst. Banky tak nevydělávají jen na úrocích, ale i na dalších poplatcích za služby, které musí klienti často automaticky akceptovat.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5280
Kurz USD Americký dolar 1 USD 24,0550
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2195
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,0510
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,1820
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0064
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více