JaT BANKA představuje nový vkladový účet pro právnické osoby


14. 04. 2011  17:11     Petr Málek     komentáře (430)

JaT BANKA rozšiřuje portfolio svých produktů a na český trh přichází s novým vkladem, který nabízí zajímavý výnos a zároveň rozumnou dostupnost finančních prostředků. Nový Vkladový účet má nastavenu 33denní výpovědní lhůtu a pásmové úročení.

„Obdobný produkt určený právnickým osobám v nabídce naší banky doposud chyběl. Proto jsme se rozhodli rozšířit portfolio produktů právě tímto směrem a nabídnout klientům střednědobý vklad,“ říká Miroslav Minařík, Obchodní ředitel pro korporátní klientelu J&T BANKY, a doplňuje: „Hodně firem v této době nechce nebo nemůže odložit své finance na rok či ještě delší dobu, zároveň ale chtějí, aby se jim peníze úročily lépe než na běžném účtu.“ Výhodou nového Vkladového účtu je atraktivní výpovědní lhůta, jež činí 33 dní, a měsíčně připisované úroky v závislosti na výši vkladu. Vyhlašovaná pásmová sazba se pohybuje v rozmezí od 1,5 % do 1,7 %. Minimální výše vkladu jsou 3 miliony českých korun. Klient může na účet kdykoliv peníze přikládat a po vypršení výpovědní lhůty je vybírat. „Zřízení a vedení Vkladového účtu je stejně jako u našich termínovaných vkladů zdarma,“ doplňuje Miroslav Minařík. 


JaT BANKA představuje nový vkladový účet pro právnické osoby

crains honnies
175931, birkin hermes , 439091, gucci uk , 456237, louis vuitton speedy bags , 682440, gucci outlet ...
Diskutovat (430)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23254849141

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více