Ještě výhodnější hypotéka s ČSOB


03. 10. 2012  09:24     tz     komentáře (0)

Minulý měsíc ČSOB představila novou akční nabídku hypoték pro klienty. Dnešním dnem tuto akční nabídku ještě vylepšuje, když hypotéky do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti budou poskytovány s nulovým poplatkem za zpracování a hypotéky do 85 % zástavní hodnoty s poplatkem pouze 2 900 korun. Navíc jsou zvýhodněny úrokové sazby fixace na 5 let. Sleva z úrokové sazby může činit až 0,4 procentního bodu a platí pro hypotéky nad 3 mil. Kč.

„Úrokové sazby jsou na svém historickém minimu a lákají zájemce o hypotéky do bank. My jim chceme co možná nejvíce vyjít vstříc a poskytnout maximální komfort při vyřizování. K tomu nabídneme další výhody, jako jsou slevy z poplatků a úrokových sazeb,“ říká Ivana Bohatcová, výkonná manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB.

 

Kromě snížení poplatků ČSOB zvýhodňuje fixace na 5 let. Klient může získat slevy z úrokové sazby dosahující až 0,4 proc. bodu p.a. (u hypotéky nad 3 miliony korun) v závislosti na výši úvěru. Všichni zájemci o hypoteční úvěr do 1 milionu budou mít nyní slevu z úrokové sazby o 0,1 % p.a., od 1 do 2 milionů slevu 0,2 proc. bodu p.a. a 0,3 proc. bodu p.a slevy u hypotečních úvěrů mezi 2 a 3 miliony korun. Akce se týká všech nových hypotečních úvěrů sjednaných od 3. října 2012 s délkou fixace úrokové sazby na 5 let. Akce je platná až do odvolání.

 

Slevu mohou nadále získat ti klienti, kteří si sjednají pojištění k hypotéce nebo si nechávají posílat výplatu na účet vedený u ČSOB. S ČSOB Hypotékou klient získá potřebné peníze na koupi, výstavbu, rekonstrukci nebo modernizaci svého bydlení již pátým dnem po podání žádosti. ČSOB za klienta vyřídí odhad ceny nemovitosti a výpis z katastru nemovitostí, což šetří čas i peníze. Klient dále jistě ocení Expresní protokol o stavu stavby nebo bezdokladovost faktur při výstavbě nebo rekonstrukci. Již standardem je zajištění pojištění nemovitosti nebo schopnosti splácet.

 

Kompletní přehled úrokových sazeb u hypoték najdete na stránkách:

http://www.csob.cz/cz/Csob/Urokove-sazby/Stranky/Urokove-sazby-hypotecnich-uveru.aspxJeště výhodnější hypotéka s ČSOB

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11506465144

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

8


ČÍSLO TÝDNE - 8 právě tolik absurdních poplatků bude letošní rok soupeřit o titul Nejabsurdnější bankovní poplatek roku 2021. Spolu s novým generálním partnerem ankety Air Bank, a.s. jsme připravili také novou kategorii ankety. Hlasovat tak budete moci nově i o nejasbsurdnější bankovní proces.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,9100
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6260
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7025
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8990
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,5105
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1700
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2595
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více