KB nabízí pojištění schopnosti splácet také k podnikatelskému úvěru


15. 05. 2009  07:49     Michal Teubner     komentáře (0)

Komerční banka uvádí ve spolupráci s Komerční pojišťovnou na trh nové pojištění schopnosti splácet k podnikatelskému úvěru Profi úvěr FIX. Podnikatelé tak získají jistotu, že v případě nepříznivé situace budou schopni plnit své závazky vyplývající z podnikatelského úvěru. Pojištění kryje živnostníkům riziko úmrtí, plné invalidity a dlouhodobé pracovní neschopnosti.

„Doposud jsme tento typ pojištění nabízeli pouze k občanským úvěrům. Z důvodu velmi kladných ohlasů a vzrůstající poptávky ze strany podnikatelů jsme se rozhodli nabídnout tento produkt i podnikatelům. Pojištění ocení zejména drobní živnostníci, kterým často pracovní neschopnost způsobí zastavení veškerých příjmů z podnikání,“ řekl vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví KB Radko Belada.   Pojištění k podnikatelskému úvěru Profi úvěr FIX je zdarma. Stačí pouze vyplnit dotazník o zdravotním stavu. Není tedy nutná vstupní lékařská prohlídka ani žádné další formality. Limity jsou stanoveny pouze pro vstupní věk. Pojištěnému musí být minimálně 18 let a maximálně 60 let. Součet vstupního věku a pojistné doby v letech nesmí být vyšší než 62 let. Pojištění platí po celou dobu trvání úvěrové smlouvy.   Profi úvěr FIX je speciálně připraven pro podnikatele a malé firmy, kterým nabízí snadnou a rychlou cestu k získání potřebných financí na financování oběžných prostředků, investic i provozních potřeb. Mezi výhody úvěru patří jeho vyřízení ve zrychleném schvalovacím procesu 3 až 5 dnů. Stávající klienti, kteří mají u banky veden běžný účet alespoň po dobu 6 měsíců, navíc mohou získat Profi úvěr FIX bez nutnosti předložení daňového přiznání nebo účetních výkazů. Aktuální úroková sazba úvěru je 12,2 % p.a.   „Profi úvěr Fix se tak stane podnikatelskou půjčkou bez rizika. Pevná úroková sazba a anuitní splácení dávají podnikateli jistotu konstantní výše splátky a pojištění potom jistotu pro případ zdravotních komplikací. To vše podnikatelé ocení především v dnešní ekonomicky nestabilní době,“ doplnil Radko Belada.KB nabízí pojištění schopnosti splácet také k podnikatelskému úvěru

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

27948359894

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

430


ČÍSLO TÝDNE 430 právě tolik miliard korun vyplatila Česká republika od roku 2006 na podporu obnovitelných zdrojů energie, zejména pak solárních elektráren. Ročně se tak vyplatí více než 45 miliard korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,3600
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6270
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5230
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7305
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,2005
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1850
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1244
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více