Komerční banka snížila sazby hypoték pod hranici 2%


20. 02. 2015  14:13     TZ     komentáře (0)

Komerční banka snížila úrokové sazby všech hypotečních úvěrů. V závislosti na typu úvěru a délce fixace se klesají úrokové sazby o 0,1 až 0,5 procentního bodu. U hypotečního úvěru Klasik mohou získat klienti Komerční banky při fixaci úrokové sazby na 3 až 5 let sazbu 1,99 % p.a.

Komerční banka snížila sazby hypoték pod hranici 2%
V porovnání s běžně poskytovanými úrokovými sazbami je nabídka Komerční banky skutečně výhodná. Například podle ukazatele Fincentrum Hypoindex činila v prosinci 2014 průměrná úroková sazba poskytnutých hypoték v ČR 2,37 %. Ve srovnání s ní mohou klienti v Komerční bance ušetřit na splátkách i stovky korun měsíčně,“ uvedl Patrice Begue, výkonný ředitel pro Marketing a Komunikaci. 

Díky výhodným úrokovým sazbám a bezkonkurenčnímu servisu při sjednání hypotéky Komerční banka výrazně zvyšuje svůj tržní podíl v oblasti financování bydlení. Portfolio hypoték Komerční banky vyrostlo ke konci roku 2014 meziročně o 9,3 % na 159,8 miliardy Kč. 

Hypotéku od Komerční banky si lze vzít také ve formě „Flexibilní hypotéky“, která umožňuje odložení začátku splácení až o 12 měsíců, přerušení splácení až na 3 měsíce či snížení měsíční splátky až na polovinu původně sjednané. Pokud se naopak vše daří a klient chce splatit hypotéku dříve, může každý rok uhradit část úvěru mimořádnou splátkou až do výše 20 % celkové výše hypotéky. 

S nadcházející jarní sezónou je aktuální téma výstavby nebo rekonstrukce. Pro tyto účely nabízí Komerční banka stále populárnější „hypoteční úvěr se zálohovým čerpáním“, který klientům umožňuje provádět část prací svépomocí. Klient předkládá rozpočet, na jehož základě jsou mu uvolněny finanční prostředky, které může použít například na úhradu nákladů na materiál a dodavatelské služby. Účelové použití vyčerpaných prostředků prokazuje odhadci Komerční banky až po dokončení konkrétních prací. 

Aktuální snížení úrokových sazeb hypotečních úvěrů Komerční banky není nijak časově omezeno.Komerční banka snížila sazby hypoték pod hranici 2%

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11506316704

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

8


ČÍSLO TÝDNE - 8 právě tolik absurdních poplatků bude letošní rok soupeřit o titul Nejabsurdnější bankovní poplatek roku 2021. Spolu s novým generálním partnerem ankety Air Bank, a.s. jsme připravili také novou kategorii ankety. Hlasovat tak budete moci nově i o nejasbsurdnější bankovní proces.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,9100
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6260
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7025
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8990
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,5105
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1700
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2595
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více