Komerční Banka sputila inovační laboratoř pro bankovní produkty a služby


03. 01. 2017  15:46          komentáře (0)

Komerční banka (KB) spustila výjimečný projekt zaměřený na inovace v oblasti bankovních produktů a služeb. Ve spolupráci s inovační agenturou IdeaSense založila tzv. KB Inovační LAB, tedy vývojovou platformu vycházející ze spolupráce s externími partnery, klienty, akademickou sférou, start-upy, podnikatelskými akcelerátory a dalšími skupinami.

Komerční Banka sputila inovační laboratoř pro bankovní produkty  a služby
Záměrem projektu KB Inovační LAB je vytvořit nové inovativní prostředí, které bude podporovat myšlení neobvyklými a tvůrčími způsoby. „Inovace pro svůj vznik potřebují kreativní a živou atmosféru, kterou je nutné podporovat a pěstovat uvnitř banky. KB Inovační LAB představuje tvůrčí prostředí, které bude pomáhat šířit inovačního ducha mezi zaměstnance Komerční banky,“ uvedl Albert Le Dirac´h, předseda představenstva a generální ředitel Komerční banky.

KB Inovační LAB vytváří zcela nový prostor pro spolupráci zasvěcený inovacím, ve kterém banka bude pracovat na nových produktech a službách pro své zákazníky s využitím nových kreativních metod (například Design thinking, Lean start up). KB chce tímto krokem intenzivněji reagovat na dosud nevyslyšené potřeby svých zákazníků.

„Inovace znamenají budoucnost a jsou všude kolem nás. Úspěšné inovace vznikají na základě skutečných potřeb zákazníků, a proto je nutné se na svět dívat jejich očima. Kreativita, vzájemná spolupráce nejenom mezi lidmi uvnitř banky, ale zejména s okolím, networking, experimentování, ověřování nových nápadů přímo s klienty, vzájemná inspirace a hledání nových řešení – to jsou kroky tou správnou cestou,“ doplnil Albert Le Dirac´h.Komerční Banka sputila inovační laboratoř pro bankovní produkty a služby

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

47698560048

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 490 000

490000


ČÍSLO TÝDNE: 490 000 korun. Právě tolik by měl stát jeden z nejlevnějších elektromobilů na trhu. Oznámení o začátku výroby oznámila společnost Volkswagen. Tato cena by výrazným způsobem zvýšila dostupnost elektromobilů pro běžné spotřebitele.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3070
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,3250
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5990
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,2295
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,5175
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4000
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,8896
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více