Komerční Banka sputila inovační laboratoř pro bankovní produkty a služby


03. 01. 2017  15:46          komentáře (0)

Komerční banka (KB) spustila výjimečný projekt zaměřený na inovace v oblasti bankovních produktů a služeb. Ve spolupráci s inovační agenturou IdeaSense založila tzv. KB Inovační LAB, tedy vývojovou platformu vycházející ze spolupráce s externími partnery, klienty, akademickou sférou, start-upy, podnikatelskými akcelerátory a dalšími skupinami.

Komerční Banka sputila inovační laboratoř pro bankovní produkty  a služby
Záměrem projektu KB Inovační LAB je vytvořit nové inovativní prostředí, které bude podporovat myšlení neobvyklými a tvůrčími způsoby. „Inovace pro svůj vznik potřebují kreativní a živou atmosféru, kterou je nutné podporovat a pěstovat uvnitř banky. KB Inovační LAB představuje tvůrčí prostředí, které bude pomáhat šířit inovačního ducha mezi zaměstnance Komerční banky,“ uvedl Albert Le Dirac´h, předseda představenstva a generální ředitel Komerční banky.

KB Inovační LAB vytváří zcela nový prostor pro spolupráci zasvěcený inovacím, ve kterém banka bude pracovat na nových produktech a službách pro své zákazníky s využitím nových kreativních metod (například Design thinking, Lean start up). KB chce tímto krokem intenzivněji reagovat na dosud nevyslyšené potřeby svých zákazníků.

„Inovace znamenají budoucnost a jsou všude kolem nás. Úspěšné inovace vznikají na základě skutečných potřeb zákazníků, a proto je nutné se na svět dívat jejich očima. Kreativita, vzájemná spolupráce nejenom mezi lidmi uvnitř banky, ale zejména s okolím, networking, experimentování, ověřování nových nápadů přímo s klienty, vzájemná inspirace a hledání nových řešení – to jsou kroky tou správnou cestou,“ doplnil Albert Le Dirac´h.Komerční Banka sputila inovační laboratoř pro bankovní produkty a služby

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

24235258928

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,8280
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1180
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7230
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,3655
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,1495
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2900
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9902
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více