Maxi spotřebitelský úvěr od UniCredit Bank


26. 02. 2013  17:52     tz     komentáře (0)

UniCredit Bank výrazně rozšiřuje svou nabídku spotřebitelských úvěrů. Nově nabízí úvěr PRESTO MAXI, který může dosáhnout výše až 1 milionu korun, přičemž úvěry do 600 tisíc korun lze získat díky individuálnímu posouzení žádosti o úvěr bez dalšího spolužadatele. To je přibližně dvojnásobně více než lze nyní získat na českém bankovním trhu.

Maxi spotřebitelský úvěr od UniCredit Bank
Vlajkovou lodí UniCredit Bank v oblasti spotřebitelských úvěrů byla dosud oblíbená PRESTO půjčka, neúčelový úvěr až do 600 tisíc korun, se splatností 84 měsíců a úrokovou sazbou od 6,9 % p.a.

Úvěr PRESTO MAXI zachovává veškeré výhody PRESTO půjčky - výhodný úrok, pojištění schopnosti splácet v ceně úvěru, možnost odkladu splátek nebo naopak možnost předčasného splacení bez sankce. Není nutné dokládat účel půjčky a prostředky může mít klient k dispozici do hodiny od podání žádosti o úvěr. V případě úvěru PRESTO MAXI se zvyšuje výše úvěru na uvedený 1 milion korun, a také maximální možná délka splácení až na 96 měsíců, tj. 8 let.

„Naši klienti obvykle využívají tento typ úvěrů na nákup nového automobilu, nemovitosti, kterou nelze financovat hypotečním úvěrem, nebo třeba rekonstrukci bytu. Inflace a změny v DPH ale ženou ceny vzhůru. Rozhodli jsme se proto vyhovět rostoucí poptávce ze strany klientů a maximální objem úvěrů zvyšujeme tak, aby naši klienti mohli jedním úvěrem pokrýt všechny své potřeby. UniCredit Bank vychází potřebám klientů maximálně vstříc,“ vysvětluje Darek Filip, ředitel Houseld Financing UniCredit Bank.

PRESTO půjčka a internetová aplikace Splátkomat.cz byla v uplynulém roce jedním z prvních produktů na českém finančním trhu nabízejícím optimalizaci úvěrového zatížení. Umožňují sloučení spotřebitelských úvěrů, kontokorentů a kreditních karet do jednoho výhodnějšího úvěru.
Nově mohou klienti sloučit své úvěry až do výše 1 milionu Kč.Maxi spotřebitelský úvěr od UniCredit Bank

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

14125768112

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3


ČÍSLO TÝDNE - 3 o tolik procent vzrostla v dubnu 2021 v České republice inflace. Jednoduše se zrychlilo zdražování zboží a služeb, které si pořizujeme. Tuzemská inflace patří k nejvyšším v Evropě.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5720
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,1930
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6215
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7915
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3055
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1894
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více