mBank je v anketě o nejvstřícnější banku roku 2012 stříbrná


12. 02. 2013  14:13     tz     komentáře (0)

mBank získala v souhrnném žebříčku OVB Vstřícná banka za celý rok 2012 druhé místo. Do řady ocenění mBank se tak vedle cen v anketách Zlatý měšec nebo ratingu World‘s Best Internet Banks 2012 zařadila také prestižní cena OVB.

mBank je v anketě o nejvstřícnější banku roku 2012 stříbrná
„Velmi si vážíme umístění v žebříčku OVB Vstřícná banka, tím spíše, že mBank se na předních místech umisťovala po celý rok.  Velký dík patří zákazníkům, kteří ocenili náš otevřený přístup. Také zaměstnanci banky si zaslouží poděkování. Jejich více jak pětiletá snaha o spokojenost klientů nese své ovoce,“ uvedl Petr Vondráček, marketingový ředitel mBank pro Českou a Slovenskou republiku.

mBank v anketě nejvíce pomohly nízké bankovní poplatky. V očích odborné poroty zabodovala rovněž portfoliem produktů a služeb uvedeným na trh především v druhé polovině roku 2012, mj. platební kartou s bezkontaktní technologií PayWave, hypotečními sazbami nebo termínovaným účtem mVklad.

Ranking OVB Vstřícná banka je hodnocením odborné poroty v kombinaci s klientskou anketou. První tři místa souhrnného žebříčku v roce 2012 obsadily bezpoplatkové banky. V top pětce se objevily hned čtyři z tzv. nových bank. Potvrzuje se tím, že trh bankovních produktů se jak v očích odborníků, tak i veřejnosti stává stále více doménou moderních a pro spotřebitele nízkonákladových bankovních domů.mBank je v anketě o nejvstřícnější banku roku 2012 stříbrná

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

2103525922

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 70 000

70000


ČÍSLO TÝDNE - 70 000 právě tolik živnostníků se přihlásilo do poloviny ledna k platbě paušální daně, která činí 5469 korun. Je to méně než původně odhadovalo ministerstvo financí, ale naopak více než se mohlo ještě na začátku roku zdát, po schválení daňového balíčku. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více