mBank podruhé za sebou získala prestižní ocenění Superbrands


03. 02. 2017  15:09          komentáře (0)

V pátém ročníku projektu Superbrands, který je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení  a oceňování obchodních značek, mBank opět uspěla a obhájila tak svou pozici z loňského roku. Titul Superbrands uděluje odborná komise expertů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu.

mBank podruhé za sebou získala prestižní  ocenění Superbrands
mBank opětovně potvrdila svou pozici lídra v oblasti nabízených finančních služeb. Ocenění samotné je dokladem, že mBank je širokou veřejností vnímána jako stabilní a kvalitní banka. Je to znak vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Samotní klienti si s titulem Superbrans spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah.


Mezinárodní organizace Superbrands vznikla v roce 1994 ve Velké Británii. Hlavním cílem projektu je na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikovat nejlepší z nejlepších značek v rámci lokálních trhů. Proces hodnocení značek se v každé zemi skládá z několika kol. V poslední fázi výběru značky má pak rozhodující slovo komise expertů Brand Council, která hodnotí zejména atributy jako veřejné povědomí, budování brandu, inovace, prestiž či aktivity značky v CSR.


„Získání tohoto ocenění si ceníme snad ještě více než v loňském roce“, říká s nadsázkou Kristina Lenkova, ředitelka marketingu mBank pro Českou republiku a Slovensko dále dodává: „Opětovné získání titulu Superbrans je důkazem toho, že kvalita naší práce, služeb i produktů si drží svou vysokou úroveň a zejména stabilitu, která je pro naše klienty tak důležitá.“mBank podruhé za sebou získala prestižní ocenění Superbrands

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

23339460512

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6840
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9270
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6875
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,2645
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,6045
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2450
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9604
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více