mBank přináší placení mobilem Android Pay


15. 11. 2017  08:31          komentáře (1)

První nízkonákladová banka u nás, mBank, dnes pro své klienty spouští službu Android Pay. Toto řešení pro platby mobilním telefonem má mBank jako jediná v České republice plně integrované do své čerstvé mobilní aplikace mBank 3.0, která je klientům banky k dispozici právě od dnešního dne. mBank zavedla Android Pay ve spolupráci se společností Google.

mBank přináší placení mobilem Android Pay
Android Pay je jednoduchý a bezpečný způsob platby mobilním telefonem. mBank je však pionýrem v tom, že má službu Android Pay plně integrovanou právě ve své nové aplikaci.

„Jsme přesvědčeni, že do několika let bude využívání internetového bankovnictví vystřídáno právě mobilem. Android Pay je dalším krokem k budoucnosti, ve které lidé svou banku pomyslně nosí stále u sebe – tedy ve svých telefonech,“ uvedl Paweł  Kucharski, generální ředitel mBank pro Českou republiku.

Prostřednictvím Android Pay mohou klienti mBank ode dneška zaplatit na více než 144 tisících prodejních místech v Česku. Používání Android Pay je přitom bezpečnější a mnohem rychlejší než používání hotovosti nebo platební karty. „Jsme nadšení, že lidé v Česku mohou ode dneška jednoduše a bezpečně platit prostřednictvím Android Pay v mobilním telefonu,“ dodal Pali Bhat, viceprezident pro platební produkty společnosti Google.

Platební metoda u Android Pay je bezpečná. Neodesílá při platbě vaše číslo karty ani ho neukládá do telefonu. Místo toho každé platbě vytvoří jedinečné virtuální číslo, tzv. token, kterým bezpečně spojí transakci s konkrétním bankovním účtem.mBank přináší placení mobilem Android Pay

zbytečnost
Kdyby raději místo tohodle nesmyslu zprovoznili API pro možnost načíst přijaté platby automatizovaně...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

23349452336

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6840
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9270
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6875
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,2645
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,6045
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2450
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9604
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více