mBank prodlužuje možnou délku splatnosti spotřebitelských úvěrů o rok


16. 08. 2017  16:38          komentáře (0)

Od poloviny srpna prodlužuje mBank maximální dobu splatnosti své mPůjčky Plus z původních 84 až na 96 měsíců. Banka přitom garantuje, že půjde o nejvýhodnější půjčku na trhu od podání žádosti po celou dobu jejího splácení.

mBank prodlužuje možnou délku splatnosti spotřebitelských úvěrů o rok
Výška měsíční splátky je jedním z nejdůležitějších parametrů, podle kterého se klienti při výběru půjčky rozhodují. mBank přitom již od počátku nabízí u svých produktů zcela transparentní úrokové sazby a neinkasuje žádné zbytečné poplatky.

Každý klient tak dopředu ví, kolik ho bude mPůjčka stát, neboť banka neláká na neuvěřitelně nízké úroky, na které ve výsledku dosáhne jen pouhé minimum žadatelů o půjčku. Prodloužení možné doby splácení navíc klientům umožní ještě lépe přizpůsobit splátky individuálním potřebám a možnostem.

Aktivně reagujeme na požadavky našich klientů a přizpůsobujeme jim produkty tak, aby co nejvíce odpovídaly jejich potřebám. Prodloužení doby splatnosti úvěru může snížit splátku až o 900 Kč měsíčně, což představuje vyšší flexibilitu splácení,“ uvedla Beata Bjelová, produktová manažerka spotřebních úvěrů mBank.

Kromě těchto benefitů mBank také garantuje, že při předložení návrhu z jiné banky konkurenční nabídku překoná a nabídne nižší úročení půjčky. Minimální sazba RPSN, kterou může mBank klientovi poskytnout, je ve výši 4,8 %.

Právě nyní také probíhá kampaň na refinancování úvěrů, jejíž prostřednictvím banka sníží úrokovou sazbu minimálně o 2 % p.a. Při převodu svých existujících úvěrů, půjček, kreditních karet nebo povoleného přečerpání je možné průměrně ušetřit až 15 000 Kč.mBank prodlužuje možnou délku splatnosti spotřebitelských úvěrů o rok

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

23343570624

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6840
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9270
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6875
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,2645
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,6045
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2450
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9604
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více