mBank spouští akci na refinancování kreditních karet


28. 03. 2017  19:05          komentáře (0)

mBank rozšiřuje svou nabídku refinancování úvěrových produktů. Tentokrát se zaměřila na majitele kreditních karet. V průběhu akce, tedy od 28. března do 1. října, získají klienti refinancující svou kreditku k mBank šestiměsíční nulový úrok na částku čerpanou ze své nové mKreditky a i na nové transakce.

mBank spouští akci na refinancování kreditních karet
Každý, kdo si v období od března do začátku října převede svou kreditku k mBank a splatí svou stávající kreditku u jiné finanční instituce, získá na prvních šest měsíců ode dne podepsání smlouvy roční úrokovou sazbu ve výši 0 %. Akce platí pro všechny druhy kreditek mBank, tedy klasické mKreditky, mKreditky e-Shop, mKreditky Plus či mKreditky Broker Consulting a je zdarma.

„Neustále hledáme cesty, jak přinášet našim klientům co nejvýhodnější a nejefektivnější služby. Nová nabídka mBank je pak zajímavým řešením pro ty klienty, kteří využívají úvěr na kreditní kartě i po uplynutí bezúročného období. Nulová úroková sazba na prvních šest měsíců provozu mKreditky je tak výrazným benefitem, jelikož se vztahuje na převáděnou částku i na nové transakce provedené kartou. Tím pádem umožňuje ještě efektivněji řídit své osobní finance,“ uvedla Zuzana Greplová, produktová manažerka kreditních karet mBank.mBank spouští akci na refinancování kreditních karet

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

23343860672

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6840
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9270
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6875
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,2645
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,6045
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2450
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9604
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více