mBank získala první místo v mezinárodní soutěži Efma & Accenture Banking Innovation Award 2015 za digitální marketing v reálném čase


02. 11. 2015  11:39          komentáře (0)

mBank znovu potvrdila svou pozici lídra v oblasti nových technologií.  V mezinárodní soutěži Efma 2015 získala první místo v kategorii „Digitální marketing“ za svou platformu pro dynamický CRM v reálném čase, díky kterému reaguje na potřeby svých klientů téměř okamžitě. 

mBank získala první místo v mezinárodní soutěži Efma & Accenture Banking Innovation Award 2015 za digitální marketing v reálném čase
V tomto roce více než 200 finančních institucí z 59 zemí předložilo 500 případových studií v deseti kategoriích. Z tohoto počtu mBank získala ocenění hned ve třech z nich. Nejvýznamnější první místo dostala mBank v kategorii „Digitální marketing“ za svůj dynamický CRM systém, který bance umožňuje reagovat na chování klienta a okamžitě mu nabídnout vhodný produkt, a to jak klientům v České republice, tak i na Slovensku. Druhé místo získala skupina mBank v kategorii „Nejlepší nový produkt“ a třetí místo za „Globální inovaci“ díky konceptu poboček „light branch“.

 „Náš nový CRM systém nabízí lidem to, co v daném čase nebo situaci opravdu potřebují. Když si klient například objedná dovolenou, systém mu nabídne cestovní pojištění. Když potřebuje něco koupit a nemá dostatek prostředků, dokážeme mu v podstatě okamžitě poskytnout předschválenou půjčku podle jeho situace. V reálném čase takto umíme reagovat na potřeby klientů a efektivně cílit naše nabídky, což oceňují jak čeští, tak slovenští klienti,“ říká Robert Chrištof, obchodní ředitel mBank pro Českou a Slovenskou republiku.

mBank sbírala v této soutěži ocenění i v předchozích letech. V roce 2014 například zvítězil zákaznický program mSleva hned ve dvou kategoriích. Rok před tímmBank získala dvě ocenění, kdy přinesla "nejvýraznější inovaci" v podobě zcela nového internetového bankovnictví, a zároveň byla označena za nejlepší online a mobilní banku a získala první místo v kategorii "Digital and Mobile Excellence".

Soutěž "Distribuce & marketingové inovace v oblasti maloobchodních finančních služeb" pořádá organizace Efma, která sdružuje víc než 3 300 finančních institucí z více než 130 zemí a společnost Accenture, specializující se na moderní technologie, poradenství a outsourcing služeb. Soutěž oceňuje nejlepší a nejinovativnější projekty v retailovém sektoru finančních služeb. Projekty jsou navrhované finančními institucemi a rozhodnutí o pořadí závisí stejnou mírou na výsledcích hlasování poroty složené z několika desítek členů správních rad největších retailových bank na světě a výsledcích on-line hlasování uskutečněného mezi členy Efma.

Pro více informací o soutěži a organizaci Efma navštivte: www.efma.com/accenturemBank získala první místo v mezinárodní soutěži Efma & Accenture Banking Innovation Award 2015 za digitální marketing v reálném čase

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

23511249553

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

4,8


ČÍSLO TÝDNE 4,8 právě tolik miliard korun vydělala Česká spořitelna na poplatcích a provizích. Je to o 6,7 procenta více než loni. Je zřejmé, že výnosy bank z poplatků po mnoha letech začínají opět růst. Banky tak nevydělávají jen na úrocích, ale i na dalších poplatcích za služby, které musí klienti často automaticky akceptovat.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5280
Kurz USD Americký dolar 1 USD 24,0550
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2195
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,0510
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,1820
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0064
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více