mBank znovu odměňuje, nový klient získá až 1200 Kč, ten dosavadní za doporučení až tři tisícovky


07. 09. 2017  16:39          komentáře (0)

mBank spustila novou kampaň založenou na odměnách. V akci se zaměřuje na nové klienty, kteří za založení a aktivní využívání „zlatého“ mKonta nebo mKonta Business (Zlatá koruna, Cena veřejnosti a Cena podnikatelů) získají až 1200 Kč. Součástí kampaně je také nové kolo populární akce mKlub založené na finančních odměnách za osobní doporučení spokojených klientů. Její účastníci z řad stávajících klientů si tentokrát mohou přijít až na 3 000 Kč.

mBank znovu odměňuje, nový klient získá až 1200 Kč, ten dosavadní za doporučení až tři tisícovky
„Letos jsme se zatím zaměřovali převážně na úvěrové produkty, a to zejména na jejich refinancování a konsolidaci. Od března nabízíme klientům úroky o minimálně dva procentní body nižší oproti jejich původním sazbám na půjčce. Myslíme ale i na nové klienty a pro ně jsme připravili historicky nejvyšší vstupní finanční bonusy, říká Michal Pokluda, ředitel depozitních produktů mBank pro Českou republiku a Slovensko a doplňuje: “Odměny jsme navázali na aktivitu klientů, kteří mohou získat odměnu ve výši až 100 korun měsíčně za platby kartou. K tomu ještě může nový klient získat během této doby navíc 100 Kč každý měsíc pouze za to, že si na své nové mKonto nechá zasílat příjem. Naším dlouhodobým cílem je, aby klienti mBank používali jako svou hlavní banku. Věřím, že souběžně probíhající akce mKlub přesvědčí i naše spokojené klienty, aby nás osobně doporučili dále, ostatně tomu tak doposud vždy bylo“.

Každý, kdo si na základě doporučení otevře u mBank účet mKonto nebo mKonto Business, bude moci získat až 1 200 Kč. Pokud si nový klient po dobu 6 měsíců nechá na nový účet posílat alespoň 7 500 Kč měsíčně, mBank mu na účet vyplatí 100 Kč každý měsíc. Celkově si tak po dobu trvání akviziční kampaně může za příchozí platby přilepšit až o 600 Kč. Další odměnu mBank připíše, pokud nový klient v běžném měsíci uskuteční bezhotovostní operace svou platební kartou. Bonus za jednu platbu je 20 Kč a banka klienta odmění až za 5 takových plateb v měsíci. Za měsíc je to tedy opět až stokoruna k dobru. Klient opět může sbírat odměny po dobu 6 po sobě jdoucích měsíců. Dohromady je možné přijít si tak na 1200 Kč.

Akce mKlub má již tradičně za cíl odměnit stávající spokojené klienty za doporučení účtu v mBank. Majitelé běžného účtu mKonto nebo podnikatelského účtu mKonto Business získají 500 Kč v případě, že doporučí nového klienta, který si do konce září 2017 otevře účet mKonto nebo mKonto Business. Mohou takto doporučit až 6 nových klientů a dohromady tedy získat atraktivních 3 000 Kč.
mBank znovu odměňuje, nový klient získá až 1200 Kč, ten dosavadní za doporučení až tři tisícovky

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

23344526464

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6840
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9270
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6875
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,2645
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,6045
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2450
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9604
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více