Pozor, poslední 2 dny! Vyhrajte digitální zrcadlovku Nikon!


29. 04. 2013  00:33     BP.com     komentáře (0)

Každý měsíc představuje novou soutěž finanční gramotnosti. Na toto pravidlo jsou naši čtenáři zvyklí a ani duben letošního roku nebyl výjimkou. Ovšem pozor! Možnost vyhrát zajímavou cenu se dramaticky krátí, zbývají poslední dva dny!!! Soutěžit můžete už jen dnes a zítra, tak se zapojte a vyhrajte cenu...

Pozor, poslední 2 dny!  Vyhrajte digitální zrcadlovku Nikon!
Tou je v dubnové soutěži, jejímž partnerem se Raiffeisen stavební spořitelna, parádní digitální zrcadlovka Nikon D3100 + 18-55 AF-S DX VR. Že nevíte, co se za tímto označením skrývá? Nevadí – zrcadlovka, jejíž cena se na trhu pohybuje od 15 do 20 tisíc Kč, udělá skvělého fotografa z každého, kdo se k ní jen přiblíží.

.

OTÁZKY SOUTĚŽE FINANČNÍ GRAMOTNOSTI – DUBEN 2013

.

Proto je třeba se ptát, co udělat, abyste měli šanci na výhru? Je to, jako každý měsíc, velmi jednoduché – stačí odpovědět na 10 otázek, vyplnit kontaktní údaje a pak jen čekat, zda se na vás usměje štěstí. Do slosování postoupí ti, kteří správně zodpoví všech 10 otázek. Soutěže se může účastnit každý, komu bylo 18 let a má trvalé bydliště na území ČR.

Tak jen do toho, přejeme hodně štěstí!Pozor, poslední 2 dny! Vyhrajte digitální zrcadlovku Nikon!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20352671487

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více