Nový úvěr od Raiffeisenbank rozšíří možnosti pořízení bydlení


12. 11. 2007  19:54     Tomáš Kofroň     komentáře (0)

Raiffeisenbank a eBanka od dnešního dne nabízejí nový úvěrový produkt Účelová půjčka na bydlení určený zejména pro investice do bydlení. V ostatních variantách lze nový úvěr použít i na financování vzdělání či zdravotní péče.

Raiffeisenbank a eBanka od dnešního dne nabízejí nový úvěrový produkt Účelová půjčka
na bydlení určený zejména pro investice do bydlení. V ostatních variantách lze nový úvěr použít i na financování vzdělání či zdravotní péče.

 

Raiffeisenbank a.s. a  eBanka, a.s. ode dneška nabízejí nový úvěr Účelová půjčka na bydlení. „Klienti nyní mohou za výhodnějších podmínek získat půjčku, která je určena především
na bydlení. Možné je také použití i na zdravotní péči či vzdělání,“ uvedla vedoucí spotřebitelského financování Martina Šedová. „Díky až desetileté splatnosti, do které lze splácení rozložit, je půjčka pro klienty dostupnější než běžné neúčelové hotovostní úvěry.  Klienti  tak mohou získat vyšší úvěr, a to navíc s nižší úrokovou sazbou,“ dodala.

 

Půjčku na bydlení budou obě banky poskytovat do výše dvou milionů korun, s úrokovou sazbou od 6,8 procenta. Úvěr lze použít prakticky na jakékoli investice do nemovitosti nebo bydlení. „Výrazně se tím zvýší možnosti financování koupě družstevního bytu pro klienty, kteří nemají jinou nemovitost do zástavy a nemohou tedy využít hypoteční úvěr,“ dodala Martina Šedová. Kromě investice na pořízení bydlení bude možné Půjčku na bydlení použít i na vybavení domácnosti a nákup spotřebních předmětů, např.domácích spotřebičů či zahradní techniky.

 

Variantou této půjčky bude i účelový úvěr určený na investice do zdravotní péče či vzdělání. Půjčka na zdravotní péči umožní financovat např. lázeňské pobyty či plastické operace,
ale i pořízení zdravotnických předmětů a pomůcek pro osobní potřeby. Půjčka na vzdělání bude určena na zaplacení studia na vysoké škole, MBA, jazykových kurzů či zahraničních studií. Tyto úvěry budou poskytnuty maximálně do výše jednoho milionu korun.

 

Obě varianty úvěru lze poskytnout bez zajištění (u bydlení do jednoho milionu Kč), splatnost úvěrů bude maximálně 10 let. Předčasné splacení úvěru je zdarma. Stejně jako u Rychlé půjčky Raiffeisenbank si klient k úvěru nemusí zakládat běžný účet a získává zdarma pojištění úvěru.Nový úvěr od Raiffeisenbank rozšíří možnosti pořízení bydlení

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

6434240656

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

500


ČÍSLO TÝDNE - 500 právě tolik miliard korun bude činit schodek státního rozpočtu v roce 2021. Navýšení schodku navrhla vláda a schválila poslanecká sněmovna. Jedná se o nejvyšší schodek v historii České republiky.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 26,1670
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,7320
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7720
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2515
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7570
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1900
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,3674
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více