Novým šéfem Poštovní spořitelny se stal Přemysl Hanzelka


19. 07. 2017  16:12          komentáře (0)

Přemysl Hanzelka se stal od 1. července 2017 novým ředitelem Poštovní spořitelny. Jedním z jeho hlavních úkolů v této funkci bude implementace nové strategie, která přichází spolu s červnovým podpisem smlouvy mezi ČSOB a Českou poštou o poskytování finančních služeb na České poště po dobu následujících deseti let.

Novým šéfem Poštovní spořitelny se stal Přemysl Hanzelka
„Jsem velmi rád, že máme v týmu takové lidi, jako je právě Přemek. Jeho práci znám velmi dobře a nesmírně si vážím jeho profesionality, která jde ruku v ruce se skvělými výsledky. Má v sobě kombinaci píle, letitých zkušeností, strategického myšlení a tahu na branku. Je mu vlastní také lidskost a velký smysl pro férovost. Navíc zná skvěle Poštovní spořitelnu. Na všech plánech, které s ní máme, se osobně podílel, což je naprosto zásadní,“ říká Petr Hutla, člen představenstva a vrchní ředitel ČSOB zodpovědný mimo jiné za Poštovní spořitelnu.

 

Přemysl Hanzelka (42 let) pracuje ve skupině ČSOB téměř 19 let, a to především na obchodních pozicích. Deset let pracoval v korporátním segmentu ČSOB, kde se zaměřoval především na akvizice mezinárodních firem. Poté řídil obchodní spolupráci Poštovní spořitelny s Českomoravskou stavební spořitelnou a třetími stranami. Tři roky zastával funkci regionálního ředitele Poštovní spořitelny ve Středních Čechách, kde zodpovídal mimo jiné za Era finanční centra a spolupráci s Českou poštou. V posledních 2 letech pak vedl tým, jehož cílem bylo připravit a vyjednat spolupráci skupiny ČSOB s Českou poštou pro roky 2018–2027.

 

Přemysl Hanzelka je absolventem právnické fakulty Karlovy univerzity. Mluví anglicky a částečně také německy.Novým šéfem Poštovní spořitelny se stal Přemysl Hanzelka

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

14612760168

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3


ČÍSLO TÝDNE - 3 o tolik procent vzrostla v dubnu 2021 v České republice inflace. Jednoduše se zrychlilo zdražování zboží a služeb, které si pořizujeme. Tuzemská inflace patří k nejvyšším v Evropě.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5180
Kurz USD Americký dolar 1 USD 20,9780
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6195
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5810
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,2900
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1803
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více