Odpovídejte na novou anketní otázku o platebním styku v zahraničí


31. 08. 2011  13:31     BP.com     komentáře (0)

Čas dovolených se nachýlil, studenty čeká zítra nástup do škol a pracující se většinou rozptýlí zas až v zimních měsících při lyžačských radovánkách. V souvislosti financí znamená odjezd na zahraniční dovolenou těžké rozhodování, zda používat k platbám v zahraničí platební kartu, nebo si vyměnit valuty a platit v hotovosti. Nás zajímá, jak to děláte vy?

V nové anketní otázce proto můžete odpovídat na dotaz, zda k platbám v zahraničí používáte platební karty (debetní, či kreditní?), a nebo postupujete konzervativně a před odjezdem do zahraničí si vyměníte adekvátní objem vaalut a platební styk mimo území ČR zabezpečujete výhradně hotově?

.

Pokud budete mít k danému tématu komentář, zajímavou zkušenost - ať pozitivní, nebo negativní, neváhejte nám ji napsat na ales.rod@bankovnipoplatky.com. Ty nejzajímavější příspěvky opět zveřejníme...Odpovídejte na novou anketní otázku o platebním styku v zahraničí

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

19659893348

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více