Pohodlné domácí účetnictví, se kterým ušetříte


21. 09. 2013  17:27     Pavel Kolář     komentáře (0)

Služby typu SIPO, e-faktura nebo komfortní vyúčtování chtěli svým uživatelům přinést komfort placení a později také evidence účtů v domácnosti. Tento záměr se bohužel podařilo naplnit jen částečně. Proto vznikla služba Superúčet, která jejich neduhy překonává a zároveň radí, kde ušetřit.

Pohodlné domácí účetnictví, se kterým ušetříte
Nedávno jsme zde psali o nové službě pro správu domácích účtů. Jako vše na internetu prochází rychlým vývojem je to i Superúčet, který od svého spuštění v květnu přidal spoustu nových funkcí. Tou hlavní je asi první verze „hledače“ úspor v domácím rozpočtu. Abychom ale nepředbíhali.

Pro ty, kteří o Superúčtu slyší poprvé, nejprve krátce o čem vlastně je. Je to internetová služba stejně jako email nebo facebook, která umožňuje z jednoho místa spravovat domácí účty, evidovat smlouvy, sledovat termíny, platit a zároveň plánovat domácí výdaje.  Pro tuto základní funkce je vytvořen archiv dokumentů, kam lze vkládat smlouvy, technické průkazy, různé roční výpisy apod., tak abychom je pak nemuseli hledat založené po šuplících a šanonech. Termíny plateb, které se automaticky zakládají, po založení faktur jsou evidovány v kalendáři, kam lze vložit také termíny neplatební např. revize plynových spotřebičů, očkování domácích zvířat apod. A nakonec domácí výdaje lze pohodlně sledovat pomocí přehledných grafů, kde přesně uživatel vidí, kolik daný měsíc utratí a za co.

.

JAK NA DOMÁCÍ FINANCE? SUPERÚČET SKVĚLE POMŮŽE!

.

Nyní jsme přidali jednu obzvlášť užitečnou funkci a tou je hledání úspor. Zatím sice jen za plyn a elektřinu, ale tyto účty představují po hypotéce nebo nájmu druhý nejvyšší výdaj domácnosti.

Ke zjištění, zda za plyn nebo elektřinu nepřeplácí, stačí, pokud má uživatel v Superúčtu zavedenou danou službu spolu s posledním vyúčtováním. Po kontrole spotřeb a tarifů, zpravidla do druhého dne, je u dané služby vyčíslena případná úspora.

Postupně budou přidávány také úspory v dalších oblastech, jako je telefonování, pojištění nebo hypotéky.

Superúčet je služba nové generace s vysokou přidanou hodnotou. Nabízí více než jen pouhou evidenci faktur od omezeného počtu dodavatelů nebo seznam měsíčních plateb, za který musí navíc uživatelé zaplatit.Pohodlné domácí účetnictví, se kterým ušetříte

Diskutovat (0)


Vinou spících peněz na neúročených účtech Češi od počátku roku přišli o

7962797580

Devizová kalkulačka

Vypočítat

Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,4610
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5840
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0150
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 26,6530
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,6205
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1800
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,7410