Vrba a životní příběhy

Životní pojištění Poplatkovi nechtějí. Stát je láká daňovou úlevou 3600 korun do rizika

Poplatkovi by mohli ušetřit na dani z příjmu 3600 korun ročně, kdyby si založili investiční životní pojištění. To nabídl panu Poplatkovi pojišťovací zprostředkovatel. Stojí to ale zato? Kolegové pana Poplatka řeší obrovské problémy s tímto produktem. Přemrštěné provize za uzavření smlouvy, vysoké odkupné, vysoké poplatky a házení klacků pod nohy klientům pojišťovny, kteří chtějí smlouvu ukončit.

15. 10. 2020

Kdy Češi spoléhají na asistenční službu? Nejčastější kvůli odtahu

Lidé nejčastěji využívají asistenční služby pojišťoven k odtahu nepojízdného vozidla. Výjimkou však nejsou ani případy, kdy ztratí klient klíč od outa, nebo se mu zlomí v zámku. 

28. 07. 2020

Pojištění schopnosti splácet. U které pojišťovny se nespálíte?

Na Finparádě došlo po půl roce od spuštění nových žebříčků pojištění schopnosti splácet úvěr k jejich aktualizaci. Podle analýzy odborníků je za oblast pojištění spotřebitelského úvěru nejlepším produktem nově Pojištění schopnosti splácet půjčku Hello bank! a v žebříčku

17. 06. 2020

Pečlivě studujte pojistné podmínky. Mohou vám zlomit vaz

Když si nepřečtete podmínky například k běžnému bankovnímu účtu, málokdy vás překvapí něco negativního. S pojistnými podmínkami je to ale jinak. Jednoduše řečeno, definují, kdy vám pojišťovna peníze vyplatí, a kdy ne.

10. 06. 2020