Raiffeisenbank nabízí za podpis smlouvy 4000 korun a zlevňuje hypotéky


07. 10. 2014  11:41     TZ     komentáře (0)

Raiffeisenbank na podzim spouští tradiční Hypodny. Klienti mohou získat slevu
na úrokové sazbě, mimořádný bonus 4000 Kč při podpisu hypotéky i možnost bezplatných mimořádných splátek. 

Raiffeisenbank nabízí za podpis smlouvy 4000 korun a zlevňuje hypotéky
Raiffeisenbank v rámci tradičních Hypodnů zlevňuje hypotéky o 0,2 procentního bodu. „Zvýhodněnou sazbu klient získá, pokud si v rámci Hypodnů na pobočce nechá připravit orientační propočet a následně uzavře hypoteční smlouvu do 11. prosince 2014. Po podpisu smlouvy pak od banky získá bonus ve výši 4000 Kč,“ uvedl produktový manažer Raiffeisenbank Jan Bureš. Hypodny banka uspořádá ve dnech 29. září až 11. listopadu.

Další slevu ve výši jednoho procentního bodu banka poskytuje za vedení účtů eKonto SMART nebo eKonto KOMPLET, celková výše kampaňové slevy tak může dosáhnout 1,2 procentního bodu. Za poskytnutí standardní hypotéky neplatí žadatelé o úvěr v Raiffeisenbank žádný poplatek, další výhodou je možnost mimořádných splátek zdarma při využití tzv. Turbo sazby – klienti mohou jednou ročně bez jakéhokoli poplatku splatit až 25 % dlužné jistiny.

Zúčastněte se velké soutěže studentů středních a vysokých škol o výhry v desítekách tisíc korun - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ. Přihlásit se můžete ZDE!Raiffeisenbank nabízí za podpis smlouvy 4000 korun a zlevňuje hypotéky

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

35889789801

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Česká ekonomika mezičtvrtletně vzrostla o

6,9 %


Podle zpřesněných čísel klesla česká ekonomika meziročně ve 3.Q letošního roku o 5 %, zatímco původní odhady hovořily o poklesu o 5,8 %. Mezičtvrtletně vzrostla o 6,9 %, předchozí odhady ukázaly na růst pouze o 6,2 %. Dnešní čísla jsou tak revizí směrem vzhůru.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více