RAIFFEISENBANK zlevnila hypotéky a nabízí bonus 4 000 korun


07. 10. 2015  12:57          komentáře (0)

Podzimní „Hypodny“ Raiffeisenbank nabízí klientům až do konce listopadu letošního roku akční slevu z úrokové sazby a také mimořádný bonus 4 000 Kč při podpisu smlouvy o hypotéce. 

RAIFFEISENBANK zlevnila hypotéky a nabízí bonus 4 000 korun
„Na konci srpna jsme snížili úrokové sazby u všech fixací účelových hypoték o 0,1 procentního bodu. V rámci podzimních ´Hypodnů´ nyní přicházíme s dalším zvýhodněním, a to o 0,2 procentního bodu,“ říká produktový manažer Raiffeisenbank Milan Voldřich a dodává: „Zvýhodněnou úrokovou sazbu získá každý klient, který si na naší pobočce nechá připravit orientační propočet a následně do konce listopadu uzavře hypoteční smlouvu s alespoň tříletým fixačním obdobím. Po podpisu hypotéky pak klienti navíc získají také finanční bonus ve výši 4 000 Kč.“ 

Klienti, kteří plní podmínky aktivity u účtů eKonto SMART nebo eKonto KOMPLET, mohou navíc využít standardní slevy ve výši jednoho procentního bodu. Celková sleva z úrokové sazby hypotéky se tak pro ně během „Hypodnů“ může vyšplhat až na 1,2 procentního bodu. 

Za poskytnutí a správu standardní hypotéky neplatí žadatelé o úvěr v Raiffeisenbank žádný poplatek. Při sjednání tzv. turbo sazby pak mohou klienti, rovněž bez jakéhokoli poplatku, po každých 12 anuitních splátkách splatit až 25 % nesplacené jistiny. 

V prvním pololetí letošního roku poskytla Raiffeisenbank svým klientům téměř 4000 hypoték v celkovém objemu 8 miliard korun. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku se jedná o 32% nárůst poskytnutých úvěrů a 40% nárůst, pokud jde o celkový finanční objem. Nejčastěji si na bydlení půjčují muži ve věku od 30 do 35 let a průměrná výše hypotéky za prvních šest měsíců roku 2015 překonala hranici 2 milionů korun.

 RAIFFEISENBANK zlevnila hypotéky a nabízí bonus 4 000 korun

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

31468829732

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

223


ČÍSLO TÝDNE - 223 právě tolik hodin stráví malé a střední firmy papírováním. Vše v souvislosti s plněním úředních povinností. To představuje téměř 10 dnů, každý celých 24 hodin. Stačí aby si každý z nás vzpomněl na vyplňování každoročních daňových přiznání a všech příloh a je jasné o čem se mluví. Byrokracie bohužel v České republice nijak významně neustupuje. Průzkum provádí již čtvrtým rokem Liberální institut.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více