Redaktoři a zástupci médií podpořili skupinu The TAP TAP.


24. 03. 2016  00:43     Miroslav Zeman     komentáře (0)

TISKOVÁ KONFERENCE K VYHLÁŠENÍ GEEN NEJVSTŘÍCNĚJŠÍ BANKY ROKU 2015: Redaktoři a zástupci médií podpořili svou účastí na tiskové konferenci k vyhlášení nejvstřícnější banky celkovou částkou 11 000 korun.

Redaktoři a zástupci médií podpořili skupinu The TAP TAP.
Tisková konference se uskutečnila ve středu, dne 16. března roku 2016 v kavárně TA Kavárna, kde pracují lidé se zdravotním postižením. Už v pozvánce jsme novinářům, kteří se tiskové konference zúčastní slíbili, že za každého novináře přispějeme na podporu projektů skupiny The TAP TAP tisíc korun. 

Kapela The TAP TAP je všeobecně známa jako skupina mladých lidí se zdravotním postižením. Činnost skupiny tak ukazuje a propaguje šikovnost, schopnosti a sílu lidí se zdravotním postižením, kteří se dokáží radovat, smát, zpívat a užívat si života, byť se zdravotními omezeními.

Tiskové konference se zúčastnilo deset novinářů, včetně pěti členů televizních štábů televize Prima a ČT1. Dále se tiskové konference zúčastnila kapelník skupiny Šimon Ornest a mluvčí skupiny Ladislav Angelovič. Deset novinářů a redaktorů, kteří zastupovali tyto redakce:

- Prima TV

- ČT1

- Aktualne.cz

- iDnes.cz

- Deník a Denik.cz

- Novinky.cz

tak přispělo na činnost skupiny The TAP TAP částkou ve výši 10 000 korun. K této částce přispěl ještě 1 000 korun Jan Bláha, obchodní a marketingový ředitel Nejvstřícnější banky roku 2016 - Fio banky.

Jsme rádi, že jsme mohli svou tiskovou konferencí zajistit poměrně zajímavou částku na projekty a činnost takto talentované skupiny jako je The TAP TAP.

WEBOVÉ STRÁNKY SKUPINY THE TAP TAP NALEZNETE ZDE!

Tap TapRedaktoři a zástupci médií podpořili skupinu The TAP TAP.

Diskutovat (0)