Refinancování hypotéky od UniCredit Bank se sazbou od 2,2 % p.a. a odložením čerpání až o 1 rok


05. 12. 2012  10:58     tz     komentáře (6)

UniCredit Bank pokračuje ve snižování hypotečních sazeb a nabízí nově jejich bezplatnou „předfixaci“. S platností od 1. prosince banka opět snížila výrazně sazby. Výhodnější podmínky navíc získají zájemci o refinancování – neplatí žádné vstupní poplatky a banka jim nabídne variabilní úrokovou sazbu od 2,2 % p.a. a fixní sazbu od 2,69 % p.a. Zásadní výhodou je také možnost čerpat hypotéku s odkladem až o 12 měsíců.

„Pro všechny zájemce o refinancování hypoték jsme připravili malý vánoční dárek. Při sjednávání nového úvěru jim v prosinci nabídneme sazbu ještě o dvě desetiny levněji. Hypotéky, které si u nás sjednají v těchto dnech, mohou přitom čerpat třeba až za 12 měsíců. Ze současných historicky nízkých sazeb hypoték mohou díky tomu těžit i lidé, kteří už hypotéku mají a fixace jim končí třeba až v roce 2013. Navíc klienti mohou získat refinancování bez poplatku za vyřízení nového úvěru,“ vysvětluje Darek Filip ředitel Houseld Financing UniCredit Bank.

 

Nižší sazby při refinancování mají svůj smysl: „Je to odměna pro zájemce, u kterých je prokazatelné, že své závazky splácí dlouhodobě řádně a včas,“ vysvětluje Darek Filip.

 

K výraznému snížení sazeb dochází u populární PŘEVRATNÉ HYPOTÉKY, jejíž variabilní sazba se odvozuje od aktuální situace na trhu peněz. UniCredit Bank ji aktuálně nabízí se sazbou od 2,4 % p.a., pro zájemce o refinancování dokonce od 2,2 %. UniCredit Bank poskytuje PŘEVRATNOU HYPOTÉKU na jakoukoliv nemovitost dle výběru zákazníka.

 

Ani klienti, kteří preferují hypotéky s pevnou fixací úrokové sazby, však nepřijdou rozhodně zkrátka. Hypotéku s fixací na tři roky lze v UniCredit Bank v současné době získat již od 2,89 %, při refinancování ještě výrazně levněji a to od 2,69 % p.a.

 

UniCredit Bank je významným hráčem na hypotečním trhu. Aktuální nabídkou vychází vstříc svým klientům a zároveň přispívá k rostoucímu trhu hypoték. Nabídka poskytovaných hypotečních úvěrů od UniCredit Bank je široká a odpovídá individuálním potřebám klientů.Refinancování hypotéky od UniCredit Bank se sazbou od 2,2 % p.a. a odložením čerpání až o 1 rok

Diskutovat (6)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11839683256

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6855
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0480
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4845
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2561
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více