Řidičům se zamrzlým autem pomáhají asistenční služby zdarma


14. 02. 2012  09:28     Marek Zeman     komentáře (0)

Asistenční linka AXA pojišťovny je kvůli současnému arktickému mrazu denně vystavována o 65 % vyššímu počtu telefonátů klientů, kteří mají problémy se svými automobily. AXA poskytuje k pojištění vozidel zdarma asistenční služby, které pomáhají například i při ztuhnutí nafty či vybité baterii.

„Operátoři naší asistenční linky v současnosti vyřizují veliké množství případů, z čehož přibližně 90 % jsou zamrzlá auta. I přes tento výrazný nárůst si stále udržujeme vysoký standard a všem klientům poskytujeme profesionální servis a služby, na které jsou zvyklí,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.   Vzhledem k arktickým mrazům a rozsáhlému sněžení jsou řidiči vystavováni momentům, kdy jim zamrzají vozidla. Vlivem extrémně nízkých teplot může docházet k problémům s naftou, autobateriemi, nebo třeba zamrzlými zámky. Častěji rovněž dochází k nehodám na silnicích. AXA proto všem svým klientům doporučuje řídit v nadcházejících dnech opatrně a plánovat trasu s dostatečnou časovou rezervou. V případě jakýchkoliv problémů pak stačí zavolat na asistenční linku a AXA pojišťovna zajistí rychlou pomoc.  

Asistenční služby k pojištění vozidel

K povinnému ručení i havarijnímu pojištění poskytuje AXA pojišťovna zdarma asistenční služby, které řidičům pomáhají nejen při nehodách, ale i při jiných situacích na cestách. Ať už jde o píchlou pneumatiku nebo zabouchnuté klíče, stačí zavolat na asistenční linku a operátor zajistí rychlou pomoc.


Řidičům se zamrzlým autem pomáhají asistenční služby zdarma

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

14127241379

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3


ČÍSLO TÝDNE - 3 o tolik procent vzrostla v dubnu 2021 v České republice inflace. Jednoduše se zrychlilo zdražování zboží a služeb, které si pořizujeme. Tuzemská inflace patří k nejvyšším v Evropě.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5720
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,1930
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6215
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7915
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3055
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1894
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více