RPSN

Hlasujte pro návrh o nejlepší výklad RPSN, který je vám nejbližší a který dle vás nejlepe vystihuje smysl a účel tohoto velmi důležitého ukazatele. Z vašeho hlasování vzejde vítězný návrh, který bude následně oficiálně používán naším i partnerskými servery.

Z každého počítače (z jedné IP adresy) je možné hlasovat pouze jednou.
Poradna BP: Při refinancování půjčky se zajímejte hlavně o RPSN

01. 07. 2019  00:04  |   PONDĚLNÍ SERIÁL - PORADNA SERVERU BANKOVNÍ POPLATKY: Čtenář se zajímal a dotazoval, jakým způsobem má vybírat produkt refinancování své staré nákladné půjčky. Domnívá se, že nejdůležitější je výše nové splátky. Má pravdu? Čtěte dále! více »

Hyde park - Pomůcku pro výklad RPSN nepotřebujeme. Lidi nejsou hloupí

21. 05. 2019  00:46  |   ÚTERNÍ SERIÁL - HYDE PARK: Čtenář a komentátor kritizuje postup našeho serveru, který se snažil prostřednictvím ankety o nejlepší výklad pojmu RPSN přiblížit tuto zkratku a její účel veřejnosti. Dle čtenáře lidé nejsou hloupí a RPSN znají velmi dobře. Polemiku naleznete v dalším textu. ČTĚTE DÁLE! více »

Právní poradna BP - sledujte RPSN také u půjček na auto

10. 04. 2019  00:50  |   STŘEDEČNÍ SERIÁL - PRÁVNÍ PORADNA SERVERU BANKOVNÍ POPLATKY: Čtenář si se zpožděním sleduje na nevýhodnost půjčku kterou uzavřel v autobazaru se splátkovou společností. Až po poradě si totiž všiml vysoké RPSN, kterou splátková společnost uplatňuje. ČTĚTE DÁLE! více »

Poradna serveru BP: Už zase to RPSN

25. 03. 2019  00:09  |   PONDĚLNÍ SERIÁL - PORADNA SERVERU BANKOVNÍ POPLATKY: Už zase se budeme věnovat zkatce RPSN. Nově tato zkratka znamená Roční Procento Skutečných Nákladů. Čtenářka má problém s neochotou splátkové společnosti sdělit jí výši RPSN. více »

Co znamená zkratka RPSN? Dle výsledků naší ankety Rád Poznám Skutečné Náklady

05. 08. 2015  08:35  |   Anketa o nový výklad pojmu RPSN zná svého vítěze. Čtenáři serveru www.bankovnipoplatky.com, spolu s redaktory ekonomických a finančních serverů zvolili nakonec svého favority. RPSN tak nově bude znamenat pochopitelnější a výstižnější – Rád Poznám Skutečně Náklady. O novém výkladu pojmu RPSN rozhodlo 390 čtenářů serveru bankovnipoplatky.com. více »

RPSN: Máte poslední možnost rozhodnout o výkladu tohoto ukazatele

22. 07. 2015  00:31  |   RPSN je velmi důležitá zkratka, která představuje ještě důležitější ukazatel nákladnosti úvěru. Máte nyní poslední možnost rozhodnout o tom, jak bude tato zkratka do budoucna vykládána. HLASUJTE A ČTĚTE DÁLE! více »

Víte co je RPSN? Dle naší soutěže - Rád Poznám Skutečné Náklady

18. 05. 2015  00:36  |   Právě tento výklad velmi důležitého ukazatele a zkratky RPSN vede v naší soutěži, kterou se snažíme zvýšit povědomí o RPSN, které v současné době znamená Roční procentní sazba nákladů. více »

Co vše patří do RPSN? Finanční arbitr a mBank to vidí jinak

30. 03. 2015  00:07  |   O tom, že ukazatel RPSN není stále vždy jednotně chápán, svědčí i současný spor klienta s mBank o náklady americké hypotéky. Finanční arbitr rozhodl, že mBank udělala chybu. Ta s tím však nesouhlasí. Kdo má tedy pravdu? více »

RPSN - Brzy bude mít nový název a výklad. Víte který?

16. 02. 2015  00:04  |   Anketa o nejlepší výklad pojmu a ukazatele RPSN se pomalu blíží do finále. Který název nahradí dosavadní nevýrazný výklad zkratky RPSN, tedy Roční Procentní Sazba Nákladů? více »

Nejlepší výklad pojmu RPSN: Hlasování je vyrovnané

19. 01. 2015  00:57  |   Od spuštění ankety o nejlepší výklad pojmu RPSN už hlasovalo 209 čtenářů našeho serveru. Průběžné hodnocení však nemá žádného jasného favorita. Na prvním místě se tak střídají dva nejtrefnější návrhy. Víte které to jsou? A stále ještě můžete výsledky ovlivnit! více »

Soutěž o nejlepší výklad pojmu RPSN. Vyrovnaná jízda pokračuje

04. 01. 2015  08:02  |   Už je to několik týdnů co jsme zahájili hlasování veřejnosti ve věci nejlepšího návrhu na výklad pojmu RPSN. Od té doby už některý z návrhů ohodnotilo 157 našich čtenářů. Jak se vyvíjí bodový stav návrhů? více »

Soutěž o nejlepší výklad pojmu RPSN vrcholí

29. 11. 2014  00:47  |   PONDĚLNÍ SERIÁL - SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝKLAD POJMU RPSN: Soutěž o nejlepší výklad pojmu RPSN vrcholí. Svému favoritu už dalo hlasí více než 120 čtenářů. Další hodnocení přibývají. více »

I. díl: Co vše se má započítávat a započítává do hodnoty RPSN?

25. 11. 2014  00:23  |   ÚTERNÍ SERIÁL - RPSN: Vzhledem k průběhu soutěže o nejlepší výklad pojmu RPSN jsme pro vás připravili seriál, který vás podrobně seznámí s podstatou a významem této velmi důležité zkratky. více »

Soutěž o výklad pojmu RPSN - RPSN je na straně spotřebitelů

20. 10. 2014  08:12  |   PONDĚLNÍ SERIÁL - SOUTĚŽ O RPSN: V mimulém týdnu skončilo první kolo hodnocení návrhů našich čtenářů, kde jste navrhovali z vašeho pohledu nejlepší výklad zkratky RPSN. Sešlo se nám neuvěřitelných 97 návrhů. více »

Soutěž o výklad pojmu RPSN - seznamte se s vítězi prvního kola

13. 10. 2014  00:01  |   PONDĚLNÍ SERIÁL - SOUTĚŽ O VÝKLAD POJMU RPSN: Jak už určitě jako naši čtenáři víte, proběhlo první kolo vyhodnocení návrhů na výklad pojmu RPSN, které jste nám naši čtenáři zaslali. Seznamte se s vítězi prvního kola. více »

Známe výsledky prvního kola soutěže o RPSN

06. 10. 2014  00:50  |   PONDĚLNÍ SERIÁL - SOUTĚŽ O RPSN: V minulém dílu jsme vás, naše milé čtenáře, seznámili s výběrem našich porotců, kteří vybrali z vašich návrhů své favority. Z tohoto hodnocení vyplynuly finalisté naší soutěže více »

Výklad pojmu RPSN - Startuje vyhodnocení návrhů

15. 09. 2014  10:13  |   PONDĚLNÍ SERIÁL O RPSN - 8 DÍL: V minulém díle našeho seriálu jsme ukončili nominační část výkladu pojmu RPSN ze strany čtenářů a nyní přichází část vyhodnocovací. Jak bude vyhodnocení probíhat? více »
1

Sekce obsahuje celkem 17 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti