Soutěž s HOME CREDIT o mobilní telefon běží. Zúčastněte se!


27. 09. 2014  00:24     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Soutěž s HOME CREDIT je v plném proudu. Od počátku minulého týdne, se zůčastnilo již několik desíte soutěžících. Výhrát přitom můžete cenou výhru, kterou je mobilní telefon Samsung Galaxy S4

Soutěž s HOME CREDIT o mobilní telefon běží. Zúčastněte se!
Kromě uvedené výhry má pro vás soutěž další zajímavou hodnotu. A to ověření si vašich znalostí ze světa bankovnictví a půjček. Finanční gramotnost je v současné době velmi důležitá a orientace na tomto poli vám může ušetřit hodně peněz.

Soutěžní otázky, které vám přinášíme jsou přitom velmi praktické a všechny jsou z reálného života. Můžete tak odpovídat například na otázky typu 

- Co znamená zkratka RPSN? - Mimochodem ke zkratce RPSN jsme připravili velmi zajímavý projekt, který umožní široké veřejnosti se s tímto důležitým pojmem seznámit. Podrobnější informace naleznete ZDE!

- Jaká instituce schvaluje osobní bankrot? - k tomu můžeme dodat, že osobní bankrot je požehnáním pro dlužníky, ale může být hororem pro věřitele. Ze dne na den můžete přijít o svou pohledávku a dlužník si může mnout ruce. Článek o této problematice naleznete ZDE!

- Který údaje je při zvažování spotřebitelského úvěru důležitější? RPSN, nebo úrok? - k tomu lze dodat, že nejlepší je přečíst si o pojmu RPSN na našich stránkách, kde se dozvíte nejen odpověď na tuto otázku, ale též další zajímavosti a můžete se i zůčastnit soutěže o nejlepší výklad pojmu RPSN. Informace o RPSN nalznete ZDE!

- Rozdíl mezi úrokovou sazbou a RPSN je, že...to už určitě všichní víme, po přečteční článku je to jasné

a další zajímavé otázky naleznete v nové soutěži s HOME CREDIT. 

Boje o hlavní cenu se může zúčastnit ten, kdo odpoví správně na všech deseti otázek. Správně odpovídající následně postoupí do druhého kole, kde bude vylosován jediný výherce telefonu.

Zúčastnit soutěže s Home Credit na téma půjčky a RPSN se můžete přímo ZDE!

Samsung_GALAXY_S4_zoom_(White)Soutěž s HOME CREDIT o mobilní telefon běží. Zúčastněte se!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11980649302

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8610
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5280
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6705
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8110
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4385
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2499
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více