Soutěž s HOME CREDIT o mobilní telefon běží. Zúčastněte se!


27. 09. 2014  00:24     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Soutěž s HOME CREDIT je v plném proudu. Od počátku minulého týdne, se zůčastnilo již několik desíte soutěžících. Výhrát přitom můžete cenou výhru, kterou je mobilní telefon Samsung Galaxy S4

Soutěž s HOME CREDIT o mobilní telefon běží. Zúčastněte se!
Kromě uvedené výhry má pro vás soutěž další zajímavou hodnotu. A to ověření si vašich znalostí ze světa bankovnictví a půjček. Finanční gramotnost je v současné době velmi důležitá a orientace na tomto poli vám může ušetřit hodně peněz.

Soutěžní otázky, které vám přinášíme jsou přitom velmi praktické a všechny jsou z reálného života. Můžete tak odpovídat například na otázky typu 

- Co znamená zkratka RPSN? - Mimochodem ke zkratce RPSN jsme připravili velmi zajímavý projekt, který umožní široké veřejnosti se s tímto důležitým pojmem seznámit. Podrobnější informace naleznete ZDE!

- Jaká instituce schvaluje osobní bankrot? - k tomu můžeme dodat, že osobní bankrot je požehnáním pro dlužníky, ale může být hororem pro věřitele. Ze dne na den můžete přijít o svou pohledávku a dlužník si může mnout ruce. Článek o této problematice naleznete ZDE!

- Který údaje je při zvažování spotřebitelského úvěru důležitější? RPSN, nebo úrok? - k tomu lze dodat, že nejlepší je přečíst si o pojmu RPSN na našich stránkách, kde se dozvíte nejen odpověď na tuto otázku, ale též další zajímavosti a můžete se i zůčastnit soutěže o nejlepší výklad pojmu RPSN. Informace o RPSN nalznete ZDE!

- Rozdíl mezi úrokovou sazbou a RPSN je, že...to už určitě všichní víme, po přečteční článku je to jasné

a další zajímavé otázky naleznete v nové soutěži s HOME CREDIT. 

Boje o hlavní cenu se může zúčastnit ten, kdo odpoví správně na všech deseti otázek. Správně odpovídající následně postoupí do druhého kole, kde bude vylosován jediný výherce telefonu.

Zúčastnit soutěže s Home Credit na téma půjčky a RPSN se můžete přímo ZDE!

Samsung_GALAXY_S4_zoom_(White)Soutěž s HOME CREDIT o mobilní telefon běží. Zúčastněte se!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

2909085062

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 408 000

408000


ČÍSLO TÝDNE 408 000 právě tolik nových exekucí bylo zahájeno v loňském roce. Oproti roku 2019 se jedná o pokles o celých 18 procent. Počet exekucí tak poklesl i v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 26,0850
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5250
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7345
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5115
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,2385
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,3479
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více