Stavební spořitelna ČS bude o prázdninách poskytovat zdarma úvěry se zajištěním


02. 07. 2010  13:34     Kristýna Havligerová     komentáře (0)

Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) nabízí od začátku července 2010 klientům vyřízení překlenovacího úvěru HYPO TREND zdarma.

Zvýhodnění se vztahuje na úvěry, které budou splácené z účtu vedeného u České spořitelny. Klienti tak mohou při žádosti o úvěr např. ve výši 750 000 Kč ušetřit 7 500 Kč. Atraktivnost úvěru zvyšuje i aktuálně nabízená nízká úroková sazba překlenovacích úvěrů. Nabídka platí do 19. září 2010.    „Poskytnutím lepších podmínek při vyřízení překlenovacích úvěrů HYPO TREND chceme zvýhodnit klienty, kteří již využívají, nebo se rozhodnou využívat více produktů a služeb Finanční skupiny České spořitelny,“ řekl Jan Diviš, místopředseda představenstva a náměstek generálního ředitele Stavební spořitelny České spořitelny. „Za loajalitu našich klientů jim chceme poskytnout něco navíc,“ dodal.   Překlenovací úvěr HYPO TREND bez úhrady za uzavření úvěrové smlouvy získá klient, který bude splácet úvěr z účtu vedeného u České spořitelny, nebo pokud si účet u České spořitelny založí.   V současnosti SSČS nabízí překlenovací úvěr HYPO TREND s úrokovou sazbou již od 4, 60 % p. a. Výše úvěru může dosáhnout až 100 % cílové částky. Úvěr může klient kdykoli a bez sankcí zcela nebo částečně splatit.   SSČS nabízí dva typy úročení úvěru. HYPO TREND s pevnou sazbou, kdy konstantní výše platby na úvěr trvá po celou dobu úvěrového vztahu, nebo TREND se sazbou pevnou na první 3 roky. Úvěr lze splácet až 28 let. Zaplacené úroky lze odečíst od daňového základu. Informace o stavebním spoření a o úvěrech podávají zdarma pobočky České spořitelny a její externí partneři.


Stavební spořitelna ČS bude o prázdninách poskytovat zdarma úvěry se zajištěním

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

2211408403

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 70 000

70000


ČÍSLO TÝDNE - 70 000 právě tolik živnostníků se přihlásilo do poloviny ledna k platbě paušální daně, která činí 5469 korun. Je to méně než původně odhadovalo ministerstvo financí, ale naopak více než se mohlo ještě na začátku roku zdát, po schválení daňového balíčku. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více