Svět odměn získal během prvního měsíce 60 tisíc členů


21. 10. 2014  17:11     TZ     komentáře (0)

Věrnostní program Ery, Svět odměn, využívá pouhý měsíc od spuštění téměř 60 tisíc klientů. Ve druhém týdnu dokonce během jediného dne překročil počet registrovaných hranici sedmi tisíc. Za první měsíc fungování věrnostního programu si klienti „vydělali“ už více než jeden milion bodů, které mohou proměnit za atraktivní odměny podle svého vlastního výběru. 

Svět odměn získal během prvního měsíce 60 tisíc členů
Tak masivní přírůstek klientů, kteří se registrovali do Světa odměn během prvního měsíce, nás příjemně překvapil. Takový úspěch předčil naše očekávání,“ říká Michal Prokeš, manažer Ery zodpovědný za Svět odměn. „Nejaktivnější klient již získal více než dva tisíce bodů. Největší zájem je o možnost nechat si nasbírané body připsat ve formě peněz na stavební spoření či penzijní připojištění a pak také proměnit body za bankovní služby zdarma. Obojí se shoduje s našimi očekáváními, což dokládá, že naše klienty dobře známe a dokážeme jim nabídnout služby, které skutečně využijí,“ říká Prokeš. Celkově se již utratilo přes 25 tisíc bodů. „Velmi nás potěšilo, když jsme zjistili, že první klient, který si vlastní aktivitou vydělal 100 bodů, daroval celou částku na charitu,“ doplňuje.

Za první měsíc nasbírali klienti ve Světě odměn více než milion bodů, z toho 950 tisíc získali za finanční operace, které realizovali s Erou, zbytek tvoří body, jež klienti načerpali za nákupy u partnerů programu.

Člen Světa odměn nepotřebuje žádnou další věrnostní kartičku, k získání výhod mu plně postačí platební karta, což klienti vítají. Stejně jako možnost účet pohodlně ovládat přes internetové bankovnictví,“ vysvětluje Michal Prokeš. Ve Světě odměn klienti získávají body při každé platbě debetní kartou či kreditkou. Další body se jim připisují například za platby z účtu, za využívání kontokorentu, sjednání úvěru či aktivaci Era smartbankingu. Extra body se připočítávají i při každém nákupu kartou u obchodních partnerů programu. Z průzkumu Ery vyplynulo, že plných 94 % dotázaných preferuje u věrnostních programů jednoduchý a přehledný princip fungování, proto má ve Světě odměn každý bod peněžní hodnotu, která odpovídá jedné koruně, čímž odpadá složité přepočítávání.

Členství v programu je dobrovolné. Klienti si ho mohou aktivovat on-line v internetovém bankovnictví Era portálu, telefonicky přes klientské centrum na čísle 495 800 100 či osobně v jakémkoliv Era finančním centru.

Současnými partnery programu jsou: Humanic, Hervis Sports, Siko koupelny a kuchyně, EuroOil, Euronics, Kasa.cz, Knihy Dobrovský, Delmas a Eta.

Více informací získáte na www.svetodmen.cz

LOGO_era_svet_odmen_se_stinem

HLASUJTE O NEJLEPŠÍ VÝKLAD POJMU RPSN ZDE!

RPSN maskotSvět odměn získal během prvního měsíce 60 tisíc členů

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

14614910074

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3


ČÍSLO TÝDNE - 3 o tolik procent vzrostla v dubnu 2021 v České republice inflace. Jednoduše se zrychlilo zdražování zboží a služeb, které si pořizujeme. Tuzemská inflace patří k nejvyšším v Evropě.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5180
Kurz USD Americký dolar 1 USD 20,9780
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6195
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5810
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,2900
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1803
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více