Tým Pojištění ČSOB Leasing povede Pavel Prokš


01. 03. 2015  17:57          komentáře (0)

Na pozici jednatele společnosti ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o., nastoupil dne 2.3.2015 Ing. Pavel Prokš (39). Do vedení společnosti přichází z Allianz pojišťovny, kde se posledních 12 let podílel na rozvoji oblasti pojištění vozidel. Pavel Prokš ve funkci nahrazuje Jana Starého, který ukončil své působení ve společnosti k 31.1.2015.

Tým Pojištění ČSOB Leasing povede Pavel Prokš




Pavel Prokš, ČSOB Leasing  „Od Pavla Prokše čekáme vysokou profesionalitu, neotřelé nápady a tah na branku. Jeho osobní přístup a hodnoty jsou pro nás zárukou, že aktivně podpoří naplňování strategie naší společnosti i celé skupiny ČSOB. Určitě se společně zaměříme na  vývoj takových produktů pojištění, které budou ve spojení s financováním další novou přidanou hodnotou pro naše zákazníky,“ uvedl Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a obchodní ředitel společnosti ČSOB Leasing.

Pavel Prokš v letech 1999 až 2002 již pracoval v ČSOB Leasing, a.s., jako specialista pojištění. Své zkušenosti a znalosti v oblasti neživotního pojištění následně významně prohloubil během působení v Allianz pojišťovně a.s. na pozici vedoucího oddělení podpory prodeje autopojištění a následně i jako ředitel úseku pojištění vozidel a flotil. Zároveň vykonával pozici jednatele dceřiné společnosti Allianz Kontakt, s.r.o., kde byl zodpovědný za realizaci a nastavení smluvních vztahů s dealery vozidel v oblasti zprostředkování pojištění.

Pavel Prokš vystudoval Provozně ekonomickou fakultu ČZU v Praze. Jako manažer absolvoval řadu vzdělávacích kurzů z oblasti pojišťovnictví, mimo jiné pořádaných i Českou asociací pojišťoven. Ve volném čase se věnuje své rodině, sportu a jezdectví.

ČSOB Leasing pojišťovací makléř je stoprocentní dceřinou společností ČSOB Leasing. Zabývá se zprostředkováním všech druhů pojištění, a to zejména havarijního a strojního, pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla (tzv. povinné ručení), pojištění schopnosti splácet a dalších doplňkových pojištění k finančním produktům ČSOB Leasing. Je schopna zajistit pojištění všech předmětů financovaných ČSOB Leasing, zejména automobilů, motocyklů, strojů a zařízení, technologií a i nestandardních předmětů financování velkých pořizovacích hodnot (vagony, letadla, lodě).



Tým Pojištění ČSOB Leasing povede Pavel Prokš

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

3305541920

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 104 000

104000


ČÍSLO TÝDNE - 104.000 právě tolik korun činila průměrná prodejní cena metru čtverečního bytu v České republice na konci loňského roku. Jednalo se tak o mezičtvrtletní zvýšení o 2,3 procenta. Byty tak dále výrazně zdražují.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,2820
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,9010
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,8385
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2280
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 27,1005
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2050
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0798
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více