U GE Money Bank jsou nové hypotéky bez poplatků


19. 03. 2013  11:36     tz     komentáře (0)

GE Money Bank ruší poplatky u hypoték. Od 18. března banka u nových hypotečních úvěrů neúčtuje poplatek za zpracování a vedení úvěrového účtu ani za odhad ceny nemovitosti včetně stažení listu vlastnictví a výpisu z katastrální mapy. Klienti mohou zdarma využít také částečné mimořádné splátky i mimo termín změny úrokové sazby. Nabídka platí pro všechny účelové i neúčelové hypotéky bez ohledu na délku fixace.

U GE Money Bank jsou nové hypotéky bez poplatků
„Novou hypotéku získají zákazníci bez poplatků a navíc ušetří spoustu času, který by jinak strávili vyřizováním odhadu nemovitosti a souvisejícími dokumenty. Hypoteční úvěr ,all-inclusive‘ mohou získat i stávající klienti při otočce fixace úrokové sazby,“ říká Eva Balšánová, produktová manažerka hypotečních úvěrů GE Money Bank a dodává: „K pořízení vlastního bydlení je ideální doba. Snížili jsme úrokové sazby našich hypoték, které nyní začínají již na 2,29 % a koupi nového domu nebo bytu nahrává i situace na realitním trhu, ceny nemovitostí stále klesají.“

 

Hypoteční úvěr bez poplatku lze u GE Money Bank získat již od 300 000 Kč a je možné jej čerpat až do výše 80 % hodnoty nemovitosti. Délka splácení záleží jen na klientovi a je možné ji rozvrhnout na 5 až 30 let. Úrokovou sazbu lze u standardní Hypotéky zafixovat na 1, 3, 5 nebo 10 let. V případě Variabilní hypotéky se pohyblivá část úrokové sazby obnovuje v měsíčním intervalu v závislosti na vývoji tržních úrokových sazeb. Výši pevné části úrokové sazby si mohou zákazníci fixovat až na celou dobu splatnosti hypotéky.

 

Banka k hypotéce nabízí rovněž pojištění nemovitosti a pojištění schopnosti úvěr splácet. K hypotéce mohou získat navíc i zcela bezúčelový úvěr ve výši až 900 000 Kč například na vybavení domácnosti.

 

Více informací naleznete na internetových stránkách www.gemoney.cz/hypoteky.U GE Money Bank jsou nové hypotéky bez poplatků

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11506978499

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

8


ČÍSLO TÝDNE - 8 právě tolik absurdních poplatků bude letošní rok soupeřit o titul Nejabsurdnější bankovní poplatek roku 2021. Spolu s novým generálním partnerem ankety Air Bank, a.s. jsme připravili také novou kategorii ankety. Hlasovat tak budete moci nově i o nejasbsurdnější bankovní proces.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,9100
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6260
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7025
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8990
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,5105
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1700
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2595
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více