dTest

web: www.dTest.cz

Časopis dTest
vydavatel dTest, o.p.s.
Černomořská 419/10, 101 00, Praha 10 - Vršovice
tel: +420 241 404 922

Se spotřebitelskými dotazy se neváhejte obracet na poradenskou linku.

tel: +420 299 149 009

formulář: https://www.dtest.cz/clanek-3/kontakt

Existuje v internetové i tištěné podobě jako časopis už 25 let. Od počátku se zaměřuje na testování a porovnávání výrobků a zboží. Postupem času se pak stále více zaměřoval dTest na poradenství a ochranu práv spotřebitelů, zejména s ohledem na reklamace. Za dobu svého působení si dTest vydobyl poměrně výrazné renomé a pověst. Provozuje spotřebitelskou poradnu v různých oborech. Zaměřuje se na široký rozsah práv spotřebitelů.     

Provozují následující weby:

www.dtest.cz , spotrebitele.dtest.cz , VaseStiznosti.cz . 

Spotřebitelská poradna:

(telefonicky 299 149 009 a elektronicky www.dtest.cz/e-poradna

Podávání stížností:

(www.vasestiznosti.cz).  

Užitečné vzory:

(www.dtest.cz/vzory), 

 

Užitečným nástrojem pro spotřebitele jsou i námi zpracované nejčastější otázky a odpovědi na ně. Ty jsou dostupné na www.dtest.cz/nejcastejsi-problemy. I na ně můžete přímo Vaše čtenáře odkazovat.

Co o sobě říkají:

dTest je nezisková organizace, kterou v roce 1992 pod názvem Občanské sdružení spotřebitelů TEST založila JUDr. Ida Rozová. Zpočátku se organizace věnovala vydávání měsíčníku TEST s testy výrobků a služeb. Nyní, po více než 25 letech, je dTest mnohem více než jen časopis s testy. Nabízíme spotřebitelům komplexní servis, který pomáhá v orientaci při nákupu výrobků, výběru poskytovatelů služeb a při uplatňování spotřebitelských práv.