VÍME PRVNÍ - Partners nabízejí běžný účet s 1,5%


31. 01. 2011  12:35     Partners     komentáře (0)

Společnost Partners, která jako první finančně-poradenská společnost začala v roce 2010 nabízet bankovní služby, přichází s akční nabídkou Konta Partners PLUS za 89 Kč měsíčně (standardně 139 Kč). Ten, kdo si v období od 1. února do 30. dubna 2011 nově založí tento běžný účet, ušetří měsíčně 50 Kč, a navíc získá nejlépe úročený běžný účet na českém trhu. S Kontem Partners PLUS jsou finanční prostředky úročeny sazbou ve výši 1,5 % p.a., úroky jsou připisovány měsíčně a sleva 50 Kč je pro klienty trvalá.

S kontem Partners PLUS získá jeho majitel všechny výhody běžného bankovního účtu: vedení účtu v korunách, debetní kartu Visa Basic Partners s možností plateb přes internet, přímé bankovnictví, zřízení trvalých a platebních příkazů včetně SIPA a inkasa, kontokorent a navíc nadstandardní úročení vložených finančních prostředků 1,5 % p.a., podrobné informace zde: www.partnersbs.cz.   „Úroky na běžných účtech jsou na českém trhu velice nízké, pohybují se mezi 0,01 až 0,5 procentem. Přesto na běžných účtech mají klienti často uložené rezervní finanční prostředky. Aby je mohli zhodnotit, musí si založit k běžnému účtu ještě účet spořicí, který nabízí vyšší úročení, a peníze na něj pravidelně převádět. Mnoho klientů se ale o převádění peněz mezi účty nechce starat. Konto Partners PLUS spojuje výhody obou produktů při nenáročné obsluze,” uvádí Tomáš Prouza, vedoucí projektu Partners bankovní služby.   „Běžný bankovní klient je z úroků na běžném účtu zoufalý. Těch pár haléřů více provokuje, než potěší. Na druhé straně mi přijde pohodlnost klientů někdy až neskutečná, když jim nevadí, že mají na „neúročeném“ běžném účtu celkem velké finanční prostředky a nic s tím nedělají. Úročit běžný účet jako spořicí je tedy velká vstřícnost právě vůči těmto klientům a navíc očekávám, že se tímto rozhodnutím vyprovokuje konkurenční boj o klienta a jeho depozita. A to je vždycky dobře,“ říká provozovatel serveru bankovnipoplatky.com Patrik Nacher.   Partners jako jediná finančně-poradenská společnost začala v roce 2010 nabízet vlastní bankovní služby. „Partners bankovní služby byly logickým krokem, ke kterému jsme, jako největší finančně-poradenská společnost, dospěli. Nabízíme bankovní služby, které přijdou až za klientem. Ten již v oblasti financí nebude potřebovat nic jiného než svého finančního poradce Partners, který mu dokáže poskytnout kvalitní poradenství a zároveň všechny potřebné služby a produkty. K dispozici má také stále rostoucí síť klientských center Partners. V budoucnu budeme nabídku Partners bankovních služeb dále rozšiřovat,“ dodává Tomáš Prouza.


VÍME PRVNÍ - Partners nabízejí běžný účet s 1,5%

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

5902985029

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

250


ČÍSLO TÝDNE - 250 právě tolik miliard korun budou na kompenzacích a náhradách škod požadovat po vládě tuzemští obchodníci a poskytovatelé služeb, jejichž provozovny vláda protizákonně uzavřela. Usnesení vlády, které obchody a provozovny uzavřelo zrušil Ústavní soud.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 26,0050
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4180
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7690
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2020
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,5970
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,3352
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více