Vítězka megatestu Anna Pytlíková si převzala cenu - smarthone HTC


23. 06. 2012  12:21     BP.com     komentáře (0)

Vítězkou megatestu finanční gramotnosti, nad kterým převzal záštitu pan premiér Petr Nečas, se stala důchodkyně Anna Pytlíková z Holýšova. Nejen že správně vyplnila všech 60 odpovědí na naše otázky, ale také se na ni usmálo štěstí v losování. Na snímku přebírá mobilní telefon od Patrika Nachera (Bankovnipoplatky.com), vpravo stojí Zuzana Kohoutová z redakce iDnes.cz.

Soutěže se na webu BP.com zůčastnilo přes 762 čtenářů (úspěšných z nich bylo cca 17 procent), dalších zhruba osm tisíc čtenářů se zapojilo přes portál iDnes.cz, s nímž jsme soutěž společně organizovali. Vysoký počet respondentů organizátory mile překvapil, protože vyplnit test se 60 otázkami není úplně snadné. "Ukazuje se, že lidé mají o finanční gramotnost zájem, a to je moc dobře," řekl za organizátory analytik Aleš Rod. . VYHODNOCENÍ NALEZNETE ZDE! . Anna Pytlíková s manželem v rozhovoru s Patrikem Nacherem ze serveru Bankovnipoplatky.com a Zuzanou Kohoutovou z redakce iDNES.cz. . | foto: Martin Polívka, MF DNES . Vítězka si z Holýšova do plzeňské redakce MF DNES v doprovodu manžela přijela převzít chytrý mobil. A podle svých slov ho opravdu využije. Její příběh vypadá na první pohled neuvěřitelně, jenže je skutečný. Zajímá vás? . Rozhovor s vítězkou MEGATESTu vám přineseme v ponděl&iacute.


Vítězka megatestu Anna Pytlíková si převzala cenu - smarthone HTC

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

23689100465

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2000


ČÍSLO TÝDNE 2000 - právě tolik korun dostane každá domácnost tento rok příspěvek od státu v rámci úsporného tarifu jako kompenzaci za drahé energie. Jedná se o výrazně menší čásku než o jaké se dříve mluvilo. Anketa uvnitř.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4100
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,8720
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,1880
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,8510
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,1325
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1150
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9678
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více