Výzkum ČSOB:
Nejčastěji využívané služby u studentského konta by měly být automaticky zdarma


01. 09. 2010  15:07     Pavla Hávová     komentáře (0)

Podle nedávného výzkumu ČSOB je pro studenty hlavním důvodem otevření studentského konta automatické zahrnutí nejčastěji využívaných služeb v rámci konta bez dalších skrytých poplatků. Jsou jimi kvalitní a bezpečné elektronické bankovnictví, mezinárodní embosovaná platební karta a výběry z bankomatů.

„Z výzkumu vyplynulo, že studenti oceňují jak vstřícný a rychlý přístup banky, tak škálu služeb zdarma, které jim studentské konto přináší. Studenti chtějí mít účet, o který se nemusí příliš starat a díky informacím z internetu jsou pevně rozhodnuti, který účet si vyberou,“ říká Jana Opršalová, manažerka segmentu Platební komfort ČSOB.   Výzkum také potvrzuje, že studenti rádi cestují. Do zahraničí často jezdí na delší dobu (např. na celý semestr), proto oceňují nabídku embosovaných mezinárodních platebních karet a možnost výběrů z bankomatů v zahraničí. Kromě platební karty mají zájem také o cestovního pojištění.   Studentské konto u ČSOB vyjmenované služby v rámci vedení konta splňuje. Navíc je možné mít konto až do 28 let, bez ohledu na to, jestli dotyčný stále ještě studuje. Potvrzení o studiu se předkládá pouze 1x během studia. Mezi další výhody studentského konta ČSOB patří možnost jeho povoleného přečerpání pro studenty VŠ a VOŠ. Kromě studentského konta se studenti dále zajímají o spořicí účty a pojištění.


Výzkum ČSOB: Nejčastěji využívané služby u studentského konta by měly být automaticky zdarma

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11834007900

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8950
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6855
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0480
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4845
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2561
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více