Wüstenrot snížil úrokové sazby hypotečních úvěrů


15. 10. 2012  15:49     TZ     komentáře (0)

Hypoteční banka Wüstenrot snížila s platností od 15. října úrokové sazby s tříletou a pětiletou fixací, za které poskytuje hypoteční úvěry na účely bydlení a refinancování, o 0,2 procenta. Snížení se týká všech druhů sazeb, tj. garantované, minimální i EXTRA sazby.

Výše úrokové sazby se odvíjí od výše hypotéky. Minimální sazby platí pro hypoteční úvěry od 1,3 mil. korun, EXTRA sazby pro hypotéky od 1,8 mil. Kč, přičemž v obou případech nesmí úvěr přesáhnout 85 % LTV. 

 

Pokud si klient současně s hypotékou sjedná u Wüstenrotu také zvýhodněné životní a majetkové pojištění, sníží mu banka úrokovou sazbu o další 0,2 procenta.

 

Hypotéku Wüstenrot na vlastní bydlení ve výši od 1,8 mil. Kč nabízí banka s úrokem od 2,79 % p. a., ještě výhodnější sazbu může klient získat u hypotéky na refinancování, a to od 2,69 % p. a.

 

„Úroková politika naší banky je postavena na garantovaných sazbách, které platí pro všechny žadatele, kteří splní základní podmínky pro poskytnutí hypotéky. Výsledná úroková sazba, za kterou náš klient hypotéku skutečně získá, tak může být jen nižší, a to až o 0,54 procenta. Klienti Wüstenrotu na tomto principu rozhodně jenom získají. Jak vyplývá z údajů analytického útvaru Fincentra, které měsíčně zpracovává vážený průměr úrokových sazeb na hypotečním trhu, poskytuje naše banka úrokové sazby pod průměrem trhu.“ vysvětluje Tomáš Halla, vedoucí úseku vývoje bankovních produktů finanční skupiny Wüstenrot.

 

Hypotéka bez poplatku

Klient Wüstenrotu ušetří i na dalších nákladech spojených s hypotékou. Hypotéku Wüstenrot na vlastní bydlení do 85 % LTV s tří a pětiletou fixací úrokové sazby a Hypotéku Refin mu banka vyřídí zdarma. Žádné poplatky si neúčtuje ani např. za čerpání úvěrových prostředků či předčasné splacení části úvěru přesahující 70 % zástavní hodnoty nemovitosti.

 


Wüstenrot snížil úrokové sazby hypotečních úvěrů

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

5904387787

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

250


ČÍSLO TÝDNE - 250 právě tolik miliard korun budou na kompenzacích a náhradách škod požadovat po vládě tuzemští obchodníci a poskytovatelé služeb, jejichž provozovny vláda protizákonně uzavřela. Usnesení vlády, které obchody a provozovny uzavřelo zrušil Ústavní soud.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 26,0050
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4180
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7690
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2020
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,5970
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,3352
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více