wüstenrot24– nejširší nabídka životního pojištění online


14. 02. 2012  14:09     Kateřina Bílá     komentáře (3)

Wüstenrot včera zahájil přímý prodejživotního pojištění prostřednictvím nových webových stránekwww.wustenrot24.cz.Jako první na trhu nabízí touto formou plnohodnotné životní pojištění. Na úvod přichází spojistnými produktyProSichr, ProBudoucnost a ProGold.Od konce února zde bude také možné uzavřít nově upravené pojištění motorových vozidel ProAuto.Na tomto portálu přibydouv průběhu roku další produkty.

Na www.wustenrot24.czbylo pod souhrnný názevProBanking převedenotakéonline uzavírání depozitníchproduktů,a tospořicíchúčtůa termínovanýchvkladů.

Přímý prodej Wüstenrotu podpoří i nové prodejní callcentrum.

Wüstenrot tak vychází vstříc stále se rozšiřující skupině potenciálních klientů, která při nákupu služeb a zboží využívá přímé obchodní kanály. Právě pro tuto cílovou skupinu zákazníků je určena nabídka snadného sjednání kvalitních finančních a pojistných produktů na www.wustenrot24.cz. Vladislav Vachata, ředitel přímých obchodních cest Wüstenrotu, říká: „Jako každá společnost, která má velké ambice výrazně expandovat na trhu, musí i Wüstenrot budovat prodejní cesty odpovídající měnícímu se způsobu života.“

Všechny produkty Wüstenrotu nověnabízené online byly inovovány tak, aby byly pro klienty srozumitelné a jednoduché. Formuláře sjednání produktů na www.wustenrot24.cz jsou snadné a zcela intuitivně vedou i laika, který stojí před podobným úkolem poprvé.Formuláře pomáhají klientům v celém průběhu vyplňování – obsahují např. i kontextové nápovědy, upozorňují na případné chyby, obsahují kontrolu vazby mezi jednotlivými vyplněnými údaji. Dále jsou do nich zapracovány logické vazby, takže formulář se přizpůsobuje přímo klientovi (např. zdali je klient OSVČ nebo soukromá osoba či Čech nebo cizinec). Klienta tak neobtěžují irelevantní políčka a údaje.

Výhodou je i možnost rozpracovaný formulář uložit.Klient má 30 dnů na to jej vyplnit až do konce a odeslat. Stejnou funkci může klient využít, když s něčím potřebuje poradit. Formulář uloží, zavolá na nové prodejní call centrum, kde mu buď poradí jak postupovat dále, nebo si formulář převezmou (podle unikátního hesla, které klient při uložení obdrží) a jeho vyplnění dokončí za klienta.

Produkty Wüstenrotu nabízené online si klienti mohou sjednatsamozřejmě takéna pobočkách Wüstenrotu, prostřednictvím finančních poradců obchodní sítě Wüstenrot i externích partnerů. Ať již zvolí jakýkoliv způsob uzavření smlouvy, bude je pojištění stát vždy stejně.

Na projektuwüstenrot24 spolupracovala poradenská firma The Boston Consulting Group, autorem webových stránek www.wustenrot24.czje společnost ActumG2, která je vytvořila za podpory reklamní agentury Scholz&Friendswüstenrot24– nejširší nabídka životního pojištění online

Diskutovat (3)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

14130373463

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3


ČÍSLO TÝDNE - 3 o tolik procent vzrostla v dubnu 2021 v České republice inflace. Jednoduše se zrychlilo zdražování zboží a služeb, které si pořizujeme. Tuzemská inflace patří k nejvyšším v Evropě.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5720
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,1930
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6215
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7915
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3055
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1894
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více