Zvolte jubilejní desátý nejabsurdnější bankovní poplatek! Probíhá finále


23. 02. 2015  09:03     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PROJEKT SERVERU BANKOVNÍ POPLATKY: Hlasování v anketě o nejabsurdnější bankovní poplatek je ve finále. Máte tak jednu z posledních možností zvolit pro vás nejabsurdnější bankovní poplatek.

Zvolte jubilejní desátý nejabsurdnější bankovní poplatek! Probíhá finále
Bude se přitom jednat o již jubilejní desátý nejabsurdnější bankovní poplatek a tedy i desátý ročník ankety. Nejde přitom jen o zjištění názoru lidí, který má pouze informační funkci. Zvolení nejabsurdnějšího bankovního poplatku znamená i určitý signál bankám, že si jejich klienti nepřejí platit skutečně absurdní poplatek. O tom, že má anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek svůj význam svědčí i fakt, že za posledních deset let, kdy jsme anketu organizovali, velká část bank tyto absurdní poplatky zrušila. Některé nejabsurdnější bankovní poplatky z minulosti tak u většiny nebo dokonce všech bank vůbec nenajdete.

Hlasováním v anketě tak ovlivňujete skutečnost, zda budete muset nějaký nesmyslný poplatek i v budoucnu své bance platit, nebo budete mít naději na jeho zrušení. Je přeci ponižující platit za něco, co vám připadá zcela absurdní a tedy i nesmyslné. Proti svévolnému uplatňování síly by se měl uvědomělí klient hlasitě ozvat a k tomu mu dáváme právě díky naší anketě ideální možnost a příležitost.

A nyní k anketě samotné. Již probíhá finálové a tedy poslední kolo této ankety. Ve finálovém kole hlasujete pro pět nejabsurdnějších poplatků, které v základním kole získali nejen od našich čtenářů, ale také od čtenářů Novinek, Deníku, Parlamentních listů, Kurzů, Neviditelného psa, Prvních zpráv a dalších médií nejvíce hlasů. Podotkněme, že se jedná o hlasy negativní. Připomeňme také, že v prvním kole ankety hlasovalo rekordních 15 485 hlasů.

Mezi největší favority titulu nejabsurdnějšího bankovního poplatku pro které můžete hlasovat patří:

1) Poplatek za výpis z účtu zaslaný elektronickou poštou

2) Poplatek za zadání příkazu či změny trvalého příkazu přes internetbanking

3) Poplatek za autorizační SMS

4) Poplatek za změnu osobních údajů (změna bydliště, stavu, příjmení apod.)

5) Poplatek za vklad na účet na přepážce třetí osobou

Vyberte si, který z těchto absurdních poplatků je pro vás ten nejabsurdnější a hlasujete ZDE!Zvolte jubilejní desátý nejabsurdnější bankovní poplatek! Probíhá finále

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

24760491360

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,9680
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,3520
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7710
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5140
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,1100
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2950
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0165
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více